ברמת ישי מחזקים את הקשר עם העסקים המקומיים: ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר פגש עשרות בעלי עסקים במסגרת סיור באזור התעסוקה

בן אליעזר: "חשוב לי לסייר בשטח ולקבל ממקור ראשון את תמונת המצב האמיתית של העסקים בימים מורכבים אלה. הבהרתי לבעלי העסקים כי דלתי ודלת המועצה פתוחה בפניהם. אני קורא לתושבי רמת ישי: בצעו את הקניות שלכם בעסקים בישוב ובכך נחזק העסקים המקומיים שהם חלק בלתי נפרד מלכידותה של קהילת רמת ישי"

צילום: מועצת רמת ישי

במסגרת הקשר השוטף שמקיים ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר עם העסקים בישוב נפגש השבוע בן אליעזר עם עשרות בעלי העסקים השונים ברמת ישי.

בן אליעזר סייר באזור התעסוקה ופגש בעלי עסקים מתחומים שונים. לסיור התלווה מנהל אגף הביטחון יחיאל סבג שעומד עימם בקשר בנושא הנחיות "התו הסגול" ואכיפת הנחיות משרד הבריאות במרחב הציבורי. סבג ופקח המועצה אהרון רות חילקו מסיכות לקונים, אשר לא היו מצוידים במסכות או שהמסיכות שבידיהם לא היו תקינות.

במהלך הסיור שוחח בן אליעזר עם בעלי ומנהלי החנויות על התמודדותם עם "שגרת הקורונה" ושמח לשמוע כי בעלי עסקים רבים צולחים את התקופה הלא פשוטה הזו עם הרבה מוטיבציה ויצירתיות, לצד כאלו שסיפרו על מלחמת הישרדות יומיומית.
יצוין כי זהו הסיור השני שמקיים בן אליעזר בקרב בעלי עסקים לאחר שאת הסיור הקודם קיים לפני כחודש וחצי עם פתיחת העסקים לאחר הסגר.

בן אליעזר: "חשוב לי לסייר בשטח ולקבל ממקור ראשון את תמונת המצב האמיתית של העסקים בימים מורכבים אלה. הבהרתי לבעלי העסקים כי דלתי ודלת המועצה פתוחה בפניהם. אני קורא לתושבי רמת ישי: בצעו את הקניות שלכם בעסקים בישוב ובכך נחזק העסקים המקומיים שהם חלק בלתי נפרד מלכידותה של קהילת רמת ישי".