ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר נפגש עם שרת התחבורה מירי רגב ושוחח איתה על קידום פרויקטים תחבורתיים בישוב בן אליעזר:

"כמו תמיד מצאתי אצל השרה רגב אוזן קשבת ונכונות לסייע לקידום פרויקטים תחבורתיים"

בן אליעזר והשרה רגב. צילום: מועצת רמת ישי

במסגרת חיזוק הקשר עם השלטון המרכזי נפגש השבוע ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר עם שרת התחבורה הנכנסת מירי רגב. בן אליעזר שוחח עם רגב על תנופת הפיתוח ברמת ישי שבאה לידי ביטוי במספר פרויקטים מרכזיים ובראשם הסדרת כניסה נוספת לאזור התעסוקה. בן אליעזר סיפר לרגב על התפתחות השכונות החדשות-פרדס וחסכון והשכונה המערבית לצד צירי תנועה חדשים והסדרי התנועה החדשים בישוב (כביש 3, כיכרות הדפנה-אלון).

כמו כן עלה נושא התנגדותו הנחרצת של בן אליעזר להקמת שדה תעופה בעמק. בן אליעזר הדגיש כי הפתרון שמוצע ושייתן מענה מיידי לצורך הוא החייאת שדה תעופה בחיפה, (בעניין זה מקיים בן אליעזר שיח פורה עם ראש עריית חיפה הגב' דר' עינת קליש רותם ואף רתם לעניין את יו"ר מועצת הגליל ראש עיריית עכו שמעון לנקרי) כאשר הפתרון ארוך הטווח הוא שדה תעופה בנבטים.
בן אליעזר עומד בקשר רצוף עם השרה רגב מאז כיהנה כשרת התרבות והספורט והוא הזמין אותה לביקור ברמת ישי.

בן אליעזר: "שמחתי לפגוש את השרה מירי רגב שסייעה רבות להתפתחות הישוב כאשר כיהנה כשרת התרבות והספורט. איחלתי לה הצלחה בתפקידה החדש במשרד התחבורה וסקרתי בפניה כמה מהפרויקטים התחבורתיים המרכזים בישוב. הבעתי את התנגדותי להקמת שדה תעופה בעמק והצגתי פתרונות למיקום נכון ויעיל לשדה (בחיפה) שישרת את תושבי הצפון. כמו תמיד מצאתי אצל השרה רגב אוזן קשבת ונכונות לסייע לקידום פרויקטים תחבורתיים ברמת ישי".