הורוסקופ שבועי

תחזית שבועית לכל המזלות

  צילה שיר-אל

אסטרולוגית ויועצת אישית וזוגית

0522248626

טיפ לילידי  מזל השבוע

ילידי השבוע מודאגים בגלל העובדה שכוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי נמצא בבית תת המודע שלכם וגורם לכם למחשבות פסימיות שגורמות לכם להיות מאוד מופנמים.

טלה

השמש בשמיים נמצאת כרגע בבית הכספים שלכם ולכן נראה שנושא זה עולה על הפרק בצורה מאוד דרמטית ובמיוחד לאור התקופה האחרונה . זה הזמן לנסות לגבש  אנשים טובים ומתאימים במטרה לשווק את עצמכם ולדחוף למקום שאתם רוצים להגיע. אתם טובים בתקשורת, ומאחר וכוכב התקשורת כרגע במזל שלכם, נצלו עובדה זו לקידום יחסי ציבור.

שור

בחודש הקרוב יהיו מצבים בהם תוכלו לראות את היכולת שלכם להרוויח כספים, אך עדיין תרגישו לחוצים ואפילו מפוחדים בכל הקשור להמשך הדרך בחייכם. הצורך שלכם בחופש ובעצמאות אישית עדיין בוער בקרבכם והפעם קשה לכם להיות במסגרות מחייבות, למרות שבדרך כלל אתם רגילים להיות במסגרות. ילידי סוף המזל יכולים להגיע להטבה וקידום מקצועי עד לסוף השנה.

תאומים

הכוכב וונוס יימצא במזל שלכם במשך כל החודש הקרוב ולכן תהייה זו תקופה טובה עבורכם לחדש מערכות יחסים שכבר מזמן חשבתם עליהם, אך איכשהו עד היום הדברים התמסמסו עבורכם מחוסר תשומת לב וייתכן שהייתם עסוקים מדי בעצמכם.  נסו להפעיל קשרים מאחורי הקלעים, על מנת שתהיו בטוחים שאתם בכיוון הנכון וכדי שתקצרו את זמני תכנון התוכניות.

סרטן

כוכב התקשורת נמצא בבית הקריירה שלכם ולכן אתם עוברים מהפכים משמעותיים עם אנשים קרובים לכם בעבודה, וזאת בגלל שאתם מרגישים שבמידה מסוימת מיציתם את דרככם בדרך הנוכחית ויש בכם רצון להתחלות חדשות. ייתכן ואנשים שכלל לא ציפיתם מהם על רקע חברתי, יעזרו לכם לרכוש קשרים חדשים שדרכם תוכלו בהמשך להגיע למימוש תוכניותיכם.

אריה

השמש בשמיים נמצאת עכשיו בבית הקריירה שלכם ותימצא שם במהלך כל החודש הקרוב, עובדה זו מלמדת על התנהלות אינטנסיבית, אך במקביל ייתכן ותהיו נוחים לכעוס מהר מדי והצד שכנגד לא בהכרח יבין על מה יצא זעמכם. זה הזמן להבין שלכל דבר יש את קצב ההתנהלות המתאים לו ביקום, וגם אם תנסו לזרז את מהלך העניינים , הרי שבסופו של דבר הכול יתנהל בזמן המתאים.

בתולה

אתם די חסרי וודאות בכל מה שקשור לחיים האישיים והחברתיים שלכם ולגבי מהו המיקום האמיתי שלכם בחיי חבריכם. אתם עלולים להרגיש במבוי סתום ולכן כדי להפיג את הקושי, חשוב שתשקיעו את מקסימום היכולת שלכם בנושאי הקריירה . גם נושאי העבודה מאוד חשובים לכם בעת הזו ונראה שהשקעה במימוש עצמכם מבחינה מקצועית, יכולה מאוד לעזור.

מאזניים

אתם נמצאים לאחר מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן חשבונות הנפש שעשיתם הביאו אתכם להחלטות אותם אתם מתבקשים לבצע עכשיו . התקופה האחרונה גרמה לכם להבין מהו סדר העדיפויות הנכון שלכם בחיים ולכן זה בדיוק הזמן לחזק את היחסים עם צעירים מכם, כיוון שמהם תגיע לכם תמיכה רגשית. יצירתיות היא עוד דרך לבטא את עצמכם.

עקרב

אתם עסוקים מאוד בתקופה הקרובה עם המשפחה הקרובה לכם ולכן זוהי תקופה שבה קשה לכם בעקבות המצב להגיע לתוצאות אותן אתם רוצים להשיג. נדמה לכם שמכל עבר יש לכם קשיים ועל כל דבר אתם צריכים להתאמץ . זה בדיוק הזמן לעשות את חשבונות הנפש שלכם ולהחליט כיצד ואיך אתם מעוניינים להמשיך ובעיקר לגבי ההתנהלות הכספית שלכם.

קשת

אתם עסוקים מאוד עם הסביבה הקרובה שלכם בשיפור ושיפוץ התנאים בהם חיים. המצב גורם לכם להיות רגישים יותר בתקופה זו כיוון שאתם נדרשים לקחת אחריות והחלטות לגבי תחומים שלא בדיוק חשבתם על הרצינות שלהם ברגע שהסכמתם לקחת אותם על עצמכם מלכתחילה ואילו עכשיו זה כבר מאוחר. הדרך הנכונה עבורכם תהייה לסדר לעצמכם סדר יום וסדרי עדיפויות.

גדי

אתם עסוקים מאוד במימוש עצמכם ובשיפור המצב הכלכלי שלכם. זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית עבורכם ודברים רבים בחייכם עומדים בפני שינוי, ונראה שלא תמיד רציתם שינויים , אך הוכרחתם להסתגל לנסיבות חדשות. ייתכן שאתם מצויים תחת השפעה של אנשים שבעבר לא נתתם להם לנהל אתכם, אך עכשיו בגלל הנסיבות אתם נותנים להם את היכולת להשפיע עליכם.

דלי

השמש בשמים נמצאת אצלכם בבית המשפחה שהוא גם המעגל הראשון והקרוב לכם ביותר ולכן נראה שאתם מאוד מופעלים בנושאים אלה ובעיקר מרגישים שהקרובים לכם דורשים מכם לקיחת אחריות שעדיין אינכם בשלים בשלב הזה לעשות. ייתכנו שינויים אצלכם בסביבה הקרובה ובתחום המקצועי. עובדה זו טובה עבורכם גם אם היא קצת מלחיצה אתכם.

דגים

הכוכב וונוס נמצא בבית המשפחה שלכם ומביא איתו שינויים במערכות יחסים. ייתכן ואתם משקיעים הרבה מאוד במשפחה הקרובה, ועדיין לא מרגישים שאתם יכולים להגיד לעצמכם שהנה אתם יכולים ליהנות מהשקט המיוחל כיוון שאנשים קרובים לכם עדיין נתמכים על ידיכם ומצפים שתפתרו להם את הבעיות האישיות.  זה הזמן לעשות חשבונות נפש ביחס ליכולת שלכם לקבל ולתת.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת