הורוסקופ שבועי

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות 

צילה שיר אל

יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת

אסטרולוגיה    –     נומרולוגיה  –    טארוט

טל: 2248626- 052

 

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טיפ לילידי השבוע

הכוכב וונוס נמצא בבית הכספים שלכם ומכיוון שהוא אחראי על מערכות יחסים והן על כספים, זה בדיוק הזמן הנכון לפעול בשני תחומים אלה.

טלה

שני כוכבים מנוגדים זה לזה נמצאים בבית תת ההכרה שלכם . האחד נפטון, מבקש מכם להסתגל למציאות מבלי לחפש פתרונות חריגים ואילו את השני מפעיל מרקורי כוכב שאחראי על תקשורת, חשיבה ויצירתיות ולכן אתם חושבים כיצד לפעול ומה לעשות בדרך יצירתית יותר בתקופה קשה זו מבלי לפגוע בעצמכם ובוודאי שלא לפגוע באחרים.

שור

הכוכב שלכם וונוס יימצא עכשיו בשמיים למשך כל החודש הקרוב ועל כן, למרות הקשיים הרבים ובעקבות המצב יהיו לכם גם כמה רגעי עדנה שבהם תרשו לעצמכם לפנק ולהתפנק בנושאים שונים שמאוד רציתם, אך לא הרשיתם זאת לעצמכם. ייתכן וגם לא תוכלו לומר את כל אשר עולה בדעתכם כדי לא לפגוע באחרים ולמעשה יהיה זה הדבר הנכון ביותר כרגע.

תאומים

הכוכב שלכם מרקורי מתחיל את מהלכו החודש בבית הקריירה שלכם לאחר תקופה ארוכה שהיה בנסיגה ולכן למרות אי הבהירות, חשוב מאוד שתנסו ליצור נקודות מחשבה חדשות בנושאי קריירה ולחשוב כיצד אתם רואים את ההתקדמות מנקודת ראות שלכם, כך שכאשר תגיעו לשיחות משמעותיות,  התקשורת שלכם תהיה טובה ורהוטה ביותר.

סרטן

נראה שנושאי קריירה עומדים אצלכם על הפרק, אך אתם בהתלבטות ביניכם לבין עצמכם כיצד לעשות זאת בדרך הטובה והנכונה ביותר. נסו להיעזר בקרובים ומכרים שיש להם יכולות ושיכולים לעזור לכם במקומות שמאוד חשוב לכם להצליח שם וגם להגדיר את מצבכם באופן כזה שתוכלו לשלב בין הצורך האישי שלכם לבין הצורך הקרייריסטי שבו אתם עוסקים.

אריה

כוכב סטורן עבר למזל שלכם וישהה שם במשך כל החודשים הקרובים. כוכב זה תפקידו ללחוץ אתכם כך עד אשר תלמדו לקחת אחריות בנושאים מאוד חשובים שעד היום התחמקתם מהם. נראה שהפעם אין זמן ואתם חייבים לעשות זאת. זה הזמן להשקיע בעבודה ולהוכיח את עצמכם, כיוון שנראה שמקום זה עבר טלטלה לאחרונה.

בתולה

כוכב משמעותי שגורם לכם לקחת אחריות ושמו סטורן יישב אצלכם מהשבוע למשך השנתיים הקרובות בבית העבודה ויגרום לכם לשינויים בדרך כזו שתצטרכו לבנות לעצמכם תוכנית עבודה ולעבוד לפי שלבים וסדרי עדיפויות נכונים. חשוב מאוד שלא תעמיסו על עצמכם יותר מדי כיוון שגם מבחינה בריאותית אתם נמצאים בתקופה רגישה .

מאזניים

אתם נמצאים כחצי שנה לאחר יום ההולדת שלכם ולכן תקופה זו תהייה מאוד משמעותית עבורכם הפעם ולמעשה בכל שנה בזמן הזה. זהו זמן שבו  אתם נמצאים בשלב של חשבונות נפש אישיים ולמקומות עמוקים שגם נותנים לכם את הפתרונות כיצד להגיע למקומות הנכונים לכם. ילדים צעירים מכם ובני משפחה, עדיין מאוד זקוקים לכם ולנוכחות שלכם.

עקרב

כוכב וונוס שהוא הכוכב החביב עליכם יימצא במשך כל החודש הקרוב בבית השותפויות שלכם, כך שזה הזמן לחזק את היחסים הבין אישיים שלכם ולנסות לעבוד על קשרים בין אישיים. גם קשרים מקצועיים יכולים לשאת פרי בשלב הזה. למרות המצב הקשה, במידה ומישהו פונה אליכם בהצעה כלשהי, אל תדחו אותה על הסף.

קשת

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה אנרגיה ועשייה נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכך שאתם רוצים לפעול במקסימום האנרגיה שלכם בתחום. סוף סוף כוכב סטורן שישב אצלכם מבחינה כלכלית תקופה ארוכה מאוד, הפסיק להשפיע ועכשיו אתם יכולים להתפנות לתחומי עניין חדשים ובעיקר לעשות חישוב מסלול מחדש בכל התחום הכספי של חייכם.

 

גדי

נראה שכל מה שקשור לתחומי העניין האישיים שלכם מעוררים מורת רוח בקרב הסביבה הקרובה שלכם וכלל לא בטוח שאתם מקבלים משוב חיובי ביחס לדעותיכם בבית. אל תיגררו לויכוחים גם אם אתם מרגישים שאתם לא נמצאים במקום הראשון אצל האנשים הקרובים לכם. זה הזמן להמשיך לתכנן ולבנות את העתיד שלכם לפי התוכניות הראשוניות.

דלי

בית הכספים שלכם מופעל על ידי שני כוכבים מאוד משמעותיים . האחד הוא נפטון שגורם לכך שלא תמיד תראו את הדברים באור הנכון ואילו השני כוכב מרקורי שגורם לכם לדבר יותר מהרגיל ולבטא את עצמכם על מנת לפרנס את עצמכם כפי שאתם רוצים ומבינים. נסו לגייס את המשפחה שלכם שתעזור לכם לפעול למען המטרות החשובות לכם.

דגים

השמש הנמצאת בבית הכספים גורמת לכם לחשב את תוכניותיכם דרך היכולת הכלכלית שלכם ולעמוד בציפיות ובמטרות שבניתם לעצמכם. אל תתנו לפחדים של תת המודע לעכב אתכם מתוכניותיכם ועדיף שתשתפו אנשים קרובים שאתם סומכים עליהם שיהיו בשבילכם ויעזרו לכם מתי שתצטרכו. צפו שמטרותיכם תתגשמנה לאט לאט.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

אסטרולוגית.