הורוסקופ / צילה שיר-אל

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות 

צילה שיר אל

יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת

אסטרולוגיה    –     נומרולוגיה  –    טארוט

טל, 2248626- 052

 

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי נמצא במזל שלכם ויגרום לכם לבטא את עצמכם בדרך הטובה והרהוטה ביותר. זה הזמן ליצור מפגשים לפתירת בעיות.

טלה

ארבעה כוכבים משמעותיים נמצאים בבית הקריירה שלכם וגורמים לכך שתהיו פעילים מהרגיל. הכוכב מארס שאחראי על עשייה ונותן את האנרגיה לכך, מאפשר לכם את היכולת לתכנן ולהבהיר את כוונותיכם בצורה רהוטה ומשמעותית, כך שתוכלו לגייס אחרים למטרותיכם.  זה הזמן לשווק את עצמכם כמה שיותר עד מנת שתוכלו לממש את השינויים שרציתם.

שור

בשלב זה של חייכם ולקראת החג המתקרב נראה שתאלצו להתפשר עם דעתם של הקרובים לכם ולא לעשות מה שאתם רוצים או מאמינים שהכי נכון לכם. ייתכן וגם לא תוכלו לומר את כל אשר עולה בדעתכם על מנת לא לפגוע ולמעשה יהיה זה הדבר הנכון ביותר כרגע, כיוון שלעיתים רבות אתם פוגעים באחרים כשאתם מדברים בצורה ישירה מדי.

תאומים

השמש בשמיים מספרת כי עכשיו אתם נמצאים בנקודה טובה מאוד בקריירה שלכם, גם אם הדבר גורם לכם לעיתים לדפיקות לב מואצות מהתרגשות. זה הזמן שלכם לבנות את עצמכם מבחינה מקצועית ונראה שאתם מאוד בשלים לכך והיכולת שלכם לדבר ולהשפיע נמצאת במיטבה בתחומי החיים החשובים לכם.אל תאפשרו לחוסר וודאות לעכב אתכם.

סרטן

אתם נמצאים בנקודה משמעותית בחייכם שהיא בין הצורך והיכולת לשלב בין התוכניות שלכם בעבודה ובין הצורך לשלב גם את השותפים לכם בחיים למטרות אישיות ומקצועיות. קיים אצלכם הרבה חוסר ודאות לגבי איך וכיצד אתם צריכים לנהוג ומהי הדרך הנכונה עבורכם. זה הזמן לבקש עזרה  ולהפעיל קשרים על מנת לקדם את מטרותיכם הנוכחיות.

אריה

סטורן הכוכב שמביא אחריות ומודעות עומד להיכנס אליכם לבית הזוגיות והשותפויות עובדה שתגרום לכם להרבה חשבונות נפש כיוון שהפעם תעברו  שינוים משמעותיים בתחום זה. הגיע הזמן שלכם להרגיש שאתם משקיעים ואף עושים את הדבר הנכון. צעירים מכם במשפחה מאוד זקוקים לכם וחשוב מאוד שתתנו להם להרגיש שייכות.

בתולה

אתם נמצאים כחצי שנה לאחר יום ההולדת שלכם ולכן תקופה זו הופכת להיות מאוד משמעותית עבורכם ולמעשה בכל שנה בזמן הזה. אתם נמצאים בשלב שבו חשבונות הנפש שלכם נותנים לכם את הפתרונות כיצד להגיע למקומות הנכונים לכם. ייתכן שלא כולם יפרגנו לכם על האומץ שאתם מתנהלים בו – אך חשוב מאוד שתהיו קשובים בעיקר לעצמכם.

מאזניים

כוכבים רבים יושבים בבית המשפחה שלכם ולכן עכשיו זה הזמן לבנות לעצמכם תוכנית אישית כיצד לשפר את היחסים בבית ולעבוד לפי שלבים וסדרי עדיפויות נכונים. חשוב מאוד שלא תעמיסו על עצמכם יותר מדי כיוון שגם מבחינה בריאותית אתם נמצאים בתקופה יותר רגישה ולכן עומס יתר עלול להפיל אתכם לחולי.

עקרב

הכוכב וונוס מלך מערכות היחסים, נמצא בבית השותפויות שלכם וגורם לכך שנושא זה הופך להיות הנושא המרכזי בחייכם. נושאי זוגיות חשובים לכם כמו גם תחושת היחד והמגע האישי. לעיתים אתם מוותרים על עצמכם רק כדי שלא תישארו לבד. חשוב מאוד שתאמינו בעצמכם ולא תאבדו תקווה. התקופה אינה קלה, אך ההזדמנויות עדיין קיימות.

קשת

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה אנרגיה ועשייה נמצא בבית הכספים שלכם, כך שזהו זמן מצוין לתכנון יעדים ובדיקת הדרך הנכונה לעשייתם . סוף סוף כוכב סטורן שהביא לכם קשיים אישיים עומד לצאת מבית הכספים שלכם ואתם תרגישו הקלה בכל הקשור לתחום האישי והכלכלי. אל תחששו משינויים , זה בדיוק הזמן שלכם לבנות את עצמכם.

 

גדי

נראה שכל מה שקשור לאישיות הפנימית שלכם מעורר אצלכם עכשיו אי וודאות ולא בטוח שאתם מקבלים משוב חיובי על דעותיכם האישיות. אל תיגררו לויכוחים גם אם תרגישו שאתם לא נמצאים במקום הראשון אצל האנשים הקרובים לכם. זה הזמן שלכם להמשיך ולבנות את העתיד שלכם לפי התוכניות הראשוניות שלכם ולהצליח בהם.

דלי

בית הכספים שלכם מופעל על ידי שני כוכבים מאוד משמעותיים . האחד הוא נפטון שגורם לכך שלא תמיד תראו את הדברים באור הנכון והשני כוכב התקשורת שנכנס אצלכם לבית זה. חשוב שתבינו את כל ההתנהלות הכספית שלכם באור נוסף ותכינו את עצמכם לתקופות שלא תמיד תהיינה קלות עבורכם. זה הזמן לתכנון קפדני.

דגים

השמש בשמיים עדיין נמצאת במזל שלכם גורמת לכם לחוש שאתם יכולים להתחיל לפעול בכל תחום חיים בו תבחרו ואולם הפעם אתם חייבים לשתף גם את הקרובים לכם בתוכניותיכם ובעיקר בתחום הכספי הוא התחום הרגיש בשלב זה . חוסר היציבות בנושא זה עדיין משמעותי ולכן כדאי לכם לא לפעול בצורה שתסכן את כל תוכניותיכם.

 

 

הקורונה בעיני האסטרולוגיה

וגם , הצד האחר והחיובי של הקורונה. האם קיים ?! בוודאי שכן.
כדי שנוכל להתמודד עם הפחד ולהכיל את התקופה הזו , חשוב מאוד שנבין את הסיבות והמניעים דרך ראייה מרחבית שתיתן לנו תשובה מדוע נוצר כאוס שכזה ברמה הגלובלית. ואכן קיים מבנה כוכבים בשמיים די נדיר ומאוד ייחודי, בעובדה שיותר ממחצית הכוכבים בשמיים המשפיעים על כל תהליכי העולם, נמצאים בזוויות מאתגרות זו לזו.
הכוכב החזק ביותר נקרא פלוטו ותפקידו ליצור מהפך מהשורש, להרוס את הישן והלא נכון עד היסוד ולבנות תחתיו משהו חדש ונכון יותר. כוכב זה נמצא כיום במזל גדי הידוע בשאיפותיו החומריות , התכליתיות והשואפות להגיע לפסגה בכל דרך. נראה שמזל גדי השמרן מתנגד לכך בכל הכוח ומנסה לשמר את הקיים , ולכן תגובת ההרס נהיית גדולה ועצומה יותר. חשוב להבין שהכוכב תמיד יגיע לטפל במקום שבו מתנהלים בדרך הלא נכונה על מנת ליצור משהו חדש. כמו כן, הכוכבים תמיד יהיו חזקים יותר באנרגיה שלהם מכל התנגדות ולכן כך או אחרת הם תמיד יצליחו ליצור מהפכים , עד אשר הרצון של הגדי לשלטון ומעמד רם יגיעו ממקום נכון ואמיתי .
ליקום דרך מעניינת משלו לטפל בכל מה שנראה לו כנכון ודורש תיקון בדרך של שריפות, רעידות אדמה, צונאמי ושאר אסונות טבע שפועלים בדרך כלל על מנת לדלל את האוכלוסין ולגרום להתחלות חדשות כפי שנעשה לאחר כל מלחמה.
באם ניקח לדוגמא את מה שקורה במדינה הרי שלצערנו כל מה שקורה בשלטון ובממשלה מביא לידי כך שאנו מבינים שכאשר גבוהה נפשו של האדם , כל הפרופורציות משתנות והיכולת להיות אובייקטיבי פורסת כנפיה… וחבל מאוד שצריך קורונה על מנת להגיע למצב של רצון לממשלת אחדות כשכל אחד ואחת יודעים כמה זה טוב ונכון, אלא שלמישהו שם… קשה לוותר על שליטה.
בהמשך, לצד הכוכב הדורש מהפך נמצא גם הכוכב יופיטר שמקושר עם שפע ובדרך כלל כולם מחכים לו בשמחה, אך הצד השני של כוכב זה, הוא היכולת להגדיל את הקושי וזה בדיוק מה שהוא עושה עכשיו .
התדמית המדינית וגם הכלכלה שלנו ושל העולם תשתנה וזאת בעקבות כוכב נוסף שנכנס למשחק והוא אוראנוס שתפקידו לגרום לשינויים ומהפכים. הפעם אוראנוס נמצא במזל שור שכל מטרתו היא להרגיש יציבות, בטחון פיננסי, צבירת נכסים ורכוש ולעיתים אף נהנתנות ברמה המאוד גבוהה של החיים. והנה, מזל זה המאפיין את התחום הפיננסי ביקום, מקבל מכה אנושה מכוכב אוראנוס שגורם לו זעזועים שאינו יכול להכיל אותם פיזית ונפשית ובהמשך כמובן יביא גם לנפילות כלכליות בבורסה ואף למיתון. ייקח זמן עד אשר הכלכלה תתאושש מחדש.
כדי שכל השינויים האלה יתרחשו , צריך איזה שהוא מאיץ שנקרא המוציא לפועל והוא כוכב מארס שתפקידו לגרום לכל האירועים להתרחש בסגנון אפקט הדומינו. כוכב זה הוא האחראי על מחלות חום, דלקות ומגפות ואף הוא מעניק מכוחו כזרז לשאר הכוכבים .
נשאלת השאלה מדוע כל זה קרה ומדוע עכשיו? ובכן, מערך כוכבים כמו עכשיו מתרחש אחת לכמה מאות שנים, כמו לפני שנים רבות במאה ה-14 כשפרצה המגפה השחורה. (אלא שאז לא הייתה רפואה מודרנית כמו היום)
אנו עדיין לא נמצאים בשיאה של המגפה . השיא יימשך עד לסוף החודש וגם את חודש אפריל נצטרך לעבור בזהירות רבה. רק במאי נוכל להתחיל לנשום לרווחה ואולם ייקח עוד חודשים עד אשר נוכל להגיד שאנחנו נקיים לחלוטין ורק לקראת סוף השנה נוכל להגיד שאכן מוגרה הקורונה.
כמו בכל מעבר של כוכבים קשים כדוגמת אלה שעוברים עלינו עכשיו נשאלת השאלה מדוע ברמה הגלובלית היה הכרח לקבל זוויות קשות אלה. מה לא הבנו ומה לא עשינו נכון?
התשובה היא שכדי לשמור את ההרמוניה הטבעית בין האדם לטבע , היקום תמיד דואג בדרכו שלו לווסת את העולם והשאלה היא מדוע בדרך של מגיפה.
ובכן, זו הדרך של היקום להכניס אותנו לפרופורציות הנכונות של הבנת החיים ואין כמו בריאות שהיא מעל הכול ומראה לנו כי כולנו שווים – עני וגם עשיר בפני בורא עולם מכל דת שהיא. כולנו עם אחד בפני אלוהים חיים והמשפט ואהבת לרעך כמוך, הוא לב לבו של העניין.
הקורונה תחזיר אנשים לחיק המשפחה ותבהיר להם מה אמיתי באמת בחיים שלהם וכמו כן, הרבה שעות של יחד יגרמו לאנשים לנסות לפתור משברים משפחתיים, גם אלה שיתרחשו, יסתיימו מהר יותר בגלל ההבנה שמשפחה תומכת ומחזקת חשובה מאוד בתקופה זו. כמובן, שבעוד שנה תהייה באופן טבעי, גם הילודה גבוהה יותר.
מבחינה רגשית תהייה זו תקופה עדינה ביותר כיוון שהפחדים שחווים בתקופה זו יעמיקו וייכנסו אל תוך תת המודע של האנשים ותזין מאוד את חרדת נטישה שמצד אחד מאיימת כשלעצמה ומצד שני תיצור יותר קירבה ומעורבות בין האנשים. בתוך הבית והמשפחה תהייה יותר יכולת הכלה הדדית בשל ההבנה שהמתח הפנימי צריך לצאת ועדיף להוציא אותו בצורה מבוקרת.
המצב הכלכלי שיתערער יכריח את האנשים לעשות חישוב מחדש ולקנות רק מה שצריך בגלל העובדה שלא ידוע מה ילד יום. ההליכה לפשטות וחזרה לאחור ברמה האישית של כל אחד בהתאם לתנאים בהם הוא נמצא , תכריח את כולנו לחשב מסלול מחדש וגם קצת צניעות לא תזיק כאן.
הקורונה מכריחה את כולנו לעצור, להאט ולעשות חושבים כדי לקבוע מהו סדר העדיפויות הנכון ובהתאם לכך להתנהל.
בואו נשמור על אופטימיות, הקורונה תלך ואנחנו נישאר כאן.

בברכת ימים קלים ובריאים
צילה שיר אל
אסטרולוגית 0522248626