פברואר יוצא מהכלל ברמת ישי: תערוכת "צילום יוצא מהכלל" של בני נוער מרמת ישי

התערוכה התקיימה בהובלת יחידת הנוער והספריה היישובית ובה הציגו בני נוער מהישוב, שעברו סדנת צילום עם האמנית רוני ספיבק-קואלו, את יצירותיהם בהם העבירו מסר לפיו כולנו שווים.

פברואר יוצא מהכלל 2020. צילום: מועצת רמת ישי
פברואר יוצא מהכלל 2020. צילום: מועצת רמת ישי

במסגרת אירועי "פברואר יוצא מהכלל" מתקיימת ברמת ישי תערוכת צילומים ייחודית במסגרתה מציגים בני נוער מרמת ישי את יצירותיהם תוך העברת מסר לפיו כולנו שווים ולכל אחת ואחד מאיתנו יש את המיוחדות שלו.
"פברואר יוצא מהכלל" הינה יוזמה שנועדה להעלות את המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים. במסגרת זו התקיימו ברמת ישי מספר אירועים ובהם כאמור תערוכת הצילום.

בשבוע שעבר נפתחה התערוכה המציגה בבית הנוער באירוע במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, יו"ר הנהלת המתנ"ס יורם ברזאני, מנהל המתנ"ס אבי ברקב, בני הנוער ומשפחותיהם. מדובר ביוזמה של יחידת הנוער בהובלת שרונה פיטוסי והספרייה היישובית בהובלת איילת ספיבק.

בתערוכה הוצגו יצירותיהם של 10 בני נוער מכיתות ז'-י' שעברו סדנת צילום עם האמנית רוני ספיבק-קואלו, בה הביעו הצלמים הצעירים דרך נקודת מבטם מסר בנושא- הקושי ו/או הייחודיות בלהיות שונה.

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, ברך בתחילת התערוכה ואמר: "במסגרת "פברואר יוצא מן הכלל" אנו מעבירים מסר בו אנו כולנו שווים גם לכל אחת ואחד מאיתנו יש את המיוחדות שלו. בני הנוער שהשתתפו בסדנה הציגו התערוכה צילומים מרשימים ואיכותיים עם משמעויות עמוקות בנושא להיות שונה. תודה לשרונה פיטוסי מנהלת יחידת הנוער ואנשי הציוות שלה על היוזמה והביצוע. לאיילה ספיבק מנהלת הספרייה שיצרה את החיבור בין יחידת הנוער לאמנית, להורים שנהנו מאוד מפירות היצירה וכמובן ליוצרים הצעירים והמוכשרים ולממלא מקומי ויו"ר ועדת חינוך יהונתן הירשפלד על האכפתיות וקידום התוכניות בחינוך".