רשת בתי הקולנוע YES PLANET ממשיכה להרחיב בישראל את פורמט הקולנוע החדשני:

אולם ה- Screen X השלישי בישראל יושק במתחם yesPLANET חיפה ויציע חוויית צפייה שטרם נראתה באזור הצפון

הסרטים בטכנולוגיה החדשנית מוקרנים ב-270 מעלות

yesPLANET, רשת בתי הקולנוע האיכותית והחדשנית, ממשיכה להרחיב את מגוון מערכות ההקרנה המתקדמות והבלעדיות לה, גם ביס פלאנט חיפה ומשיקה את אולם הקולנוע השלישי בישראל בטכנולוגיית ה-ScreenX, בהשקעה של כ- ­­­­­­1,250,000 ₪.

אולם ה-ScreenX הראשון הושק בדצמבר 2018 במתחם הקולנוע בראשון לציון ולפני כארבעה חודשים הושק האולם השני בישראל במתחם yesPLANET בבאר שבע. כעת מושק אולם נוסף, השלישי במספרו בישראל וה-307 בעולם, במתחם הקולנוע שלyesPLANET בסינימול חיפה.

פורמט ה-ScreenX, של חברת CJ 4DPLEX (מבית היוצר של טכנולוגיית ה-4DX), כולל שלושה מסכים המעניקים לצופים חוויה עוצמתית יותר, רחבה יותר ועוטפת הרבה יותר. הטכנולוגיה הושקה לראשונה בעולם ב-2012 ברחבי אסיה (קוריאה, יפן וסין) והפכה במהרה להצלחה מסחררת.

האולם החדש בקניון הסינמול בחיפה יכיל 220 מושבים ויציע לקהל המבקרים צפייה פנורמית ב-270 מעלות המרחיבה את המסך אל הקירות הצדדיים של האולם ומאפשרת חוויית צפייה שטרם נראתה כמותה בצפון הארץ. ה-ScreenX מצטרף לאולם ה-4dx ומתחם ה-VIP כחלק ממגוון חוויות הצפייה הייחודיות ביס פלאנט חיפה.

העבודה על הקמת הפורמט נמשכה כמספר שבועות, במהלכם הותקנו חיפויי קירות מיוחדים על קירות האולם מימין ומשמאל ובנוסף ארבעה מקרנים, שניים מכל צד לקבלת תמונה על כל קירות הצד. מקרנים אלו מנוהלים ע"י שרתים מיוחדים המסונכרנים למערכת ההקרנה הראשית של האולם, ומזרימים את תוכן ההקרנה בתיאום. התוכן המשודר בצידי המסך לא מחליף את אירועי הסרט שמתרחשים במסך הראשי, אלא מהווים תוספת מהנה לתמונה הכוללת.

ליעד קרימברג מנהלת השיווק של יס פלאנט: קולנוע יס פלאנט חיפה נפתח לקהל בשנת 2008 כקולנוע הגדול בישראל, עם חווית הצפייה הטובה ביותר למבקרים מכל אזור הצפון, כחלק משיפור ושכלול מגוון ואיכות שיטות ההקרנה באופן מתמיד. לאור ההצלחה האדירה של אולם ה DX4, שהפך להיות אולם ה DX4 המצליח ביותר בישראל ולאחר שדרוג מתחם ה VIP , לחווית הVIP הטובה בישראל, אנחנו נרגשים להשיק גם את אולם ה- ScreenX ולאפשר לקהל הלקוחות לבחור איך הוא מעדיף לחוות את הסרט. ההשקעה בחדשנות ואיכות ההקרנה ממשיכה להיות נר לרגלינו גם בבתי הקולנוע הותיקים של הרשת.
***

אודות yesPLANET (יס פלאנט):
yesPLANET חיפה הוא חלק מרשת יס פלאנט מקבוצת תאטראות ישראל, הקולנוע נפתח בשנת 2008 ומהווה את אחד מבתי הקולנוע הוותיקים והמצליחים ביותר של הרשת. ביס פלאנט חיפה 23 אולמות קולנוע המציעים מגוון טכנולוגיות קולנועיות – דולבי אטמוס , אולם 4DX ומתחם VIP. כעת מצטרף לחווית הצפייה של הקולנוע גם אולם ה-ScreenX, השלישי של הרשת בישראל.