יחידת הנוער ממשיכה בשלל פעילויות מרתקות לבני הנוער: והפעם הכרזה על הפרויקט היוקרתי החדש: שגרירי נוער רמת ישי!

מנהלת יחידת הנוער שרונה פיטוסי ציינה כי הפעילויות המגוונות זוכות לפידבקים מצוינים מבני נוער.

מפעילות מועצת הנוער בישוב צילום: מועצת רמת ישי
מפעילות מועצת הנוער בישוב
צילום: מועצת רמת ישי

ברמת ישי ממשיכים להרחיב את מעגל הפעילויות לבני הנוער והילדים באמצעות יחידת הנוער היישובית.
שנת הפעילות 2020 תיפתח במיזם חדש "פרויקט נוער שגרירי רמת ישי"- תכנית מנהיגות חינוכית לחיזוק הקשר בין בני הנוער ברמת ישי לבני נוער ברחבי העולם על ידי משלחת איכותית לחול, חיזוק הזיקה ליישוב, הכשרה של בני נוער להיות מנהיגים צעירים, התורמים ופועלים לטובת הקהילה ולקידום ההסברה החיובית ויצירת שיתופי פעולה בין לאומיים עם נוער בתפוצות.

שרונה פיטוסי, מספרת כי בתקופה האחרונה התקיימו מספר אירועים בהובלת יחידת הנוער ובהן מופע ברייקדאנס עם לופר והפעלת קהל באווירה מחשמלת, נסיעה למרכז קנדה לילדי כיתות ד'-ו' להחלקה על הקרח איי ג'אמפ ובאולינג וסדנת צילום אמנותי בספריה.
אירועים אלו מהווים המשך של שלל הפעלות לילדים ולבני הנוער אשר התקיימו לאחרונה ובהן: יום שיא בנושא מנהיגות בה בהשתתפות תלמידי חט"ב היובל שכלל בין היתר פעילויות בתחנות אתגריות שהתבססו על שיתוף פעולה ועבודה קבוצתית, הפנינג אינסטגרם בחט"ב היובל, טיול פנסים והרפתקאות וא"ש לילה שיועדו לתלמידי כיתות ה-ו.

שרונה פיטוסי ציינה כי הפעילויות זוכות לפידבקים מצוינים מבני הנוער והילדים. בקרוב אף מתוכננות פעילויות נוספות לנוער ולהורים של המתבגרים והפתעות חדשות לילדים.
ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר המלווה את פעילויות יחידת הנוער ותנועות הנוער בישוב: "אני מבקש להודות לשרונה פיטוסי מנהלת יחידת הנוער על האנרגיות והעשייה הרבה ולסגניתי סבינה לוי גופמן על קידום הפרויקט במסגרת אחריותה על קשרי החוץ וחיבור הנושא לקידום הנוער ברמת ישי. אני קורא לבני הנוער והילדים ברמת ישי להצטרף ולקחת חלק בשלל הפעילויות החוויתיות והמהנות בהובלת יחידת הנוער".