רמת ישי אירחה תחרות טרום קאדטים של איגוד הטניס שולחן

זוהי פעילות נוספת להעצמת הענף לאחר שלפני חודש התקיימה בישוב אליפות רמת ישי הפתוחה. 

ענף הטניס שולחן תופס תאוצה ברמת ישי -קבוצת בוגרים הנושאת את השם הפועל רמת ישי הוקמה, חוג הטניס שולחן הולך ומתרחב והישוב מארח תחרויות רשמיות של האיגוד דוגמת תחרות הטרום קאדטים שהתקיימה בשבוע שעבר בהשתתפות כ-50 טני"שאים מרחבי הארץ. את רמת ישי יצגו 15 שחקנים מהאגודה המקומית. ראש המועצה עופר בן אליעזר כיבד בנוכחותו את האירוע וברך את הנוכחים עם פתיחתו.

מועדון טניס שולחן רמת ישי הוקם לפני שנתיים על ידי רון דוידוביץ' תושב רמת ישי בתמיכת ראש המועצה עופר בן אליעזר והמרכז הקהילתי (מתנ"ס) מתוך מטרה לפתח ברמת ישי ענף בעל הישגים ברמה ארצית עם בסיס רחב של ספורטאים וספורטאיות בכל הרמות והגילאים. דוידוביץ' סגן אלוף ישראל בטניס שולחן ומאמן מוסמך מוביל את הענף יחד עם נדב רחמים.

במסגרת ענף הטניס שולחן ברמת ישי פועלות 3 קבוצות ליגה שנרשמו לראשונה הקיץ, תחת השם הפועל רמת ישי, שתי קבוצות ילדים וקבוצת בוגרים שמשחקת בליגה הרביעית. הישג מרשים לקבוצת הבוגרים אשר הפתיעה בתחילת השבוע את הפועל ירושלים מהליגה השניה (הליגה הארצית) כשהדיחה אותה ממשחקי גביע האיגוד אחרי ניצחון בתוצאה 1:3. שחקני הקבוצה הם: אבי פרטוש תושב רמת ישי, נדב רחמים וגלינה ריבצין.

יריב עזר, מנהל מחלקת הספורט במרכז הקהילתי ברמת ישי: "כחלק מהרצון לקדם ענף תחרותי ברמת ישי, אנו שואפים לארח טורנירים של האיגוד, מחנות אימונים ואליפויות. הדלת שלנו פתוחה למשתתפים נוספים מכל האזור שרוצים ליהנות מספורט תחרותי. תודה לראש המועצה עפר בן אליעזר על הרוח הגבית, והרצון לראות עוד ענף תחרותי בישוב".

עופר בן אליעזר הודה לסגנו שלומי ביטון יו"ר ועדת הספורט, על קידום הספורט בכלל וטניס השולחן בפרט, לרון דוידוביץ' שמוביל את הענף ולרכז הספורט במתנ"ס יריב עזר על ארגון התחרות ואמר: "גאוה לארח ברמת ישי תחרות רשמית איגוד הטניס שולחן. כיף לראות ענף תחרותי נוסף הולך וצומח ברמת ישי".