מועצת רמת ישי ממשיכה בשדרוג תשתיות החינוך, הפעם בחט"ב היובל

ראש המועצה עופר בן אליעזר ביקר בספריה, חדר המחשבים וחדר המורים שעברו שדרוג בקיץ

בן אליעזר, שלזינגר ו-וקנין בספריה החדשה בחט"ב היובלה
בן אליעזר, שלזינגר ו-וקנין בספריה החדשה בחט"ב היובל

במסגרת פעולות מועצת רמת ישי לשדרוג התשתיות הפיסיות והפדגוגיות עבר בקיץ בית הספר חט"ב היובל מתיחת פנים במסגרתו שודרגו כיתות המחשבים, הספרייה וחדר המורים בעלות של מאות אלפי שקלים.

חדר המורים עבר ל"משכן" חדש במקום בו שכנה הספרייה, ובין היתר הותקן בו מטבח ונרכש ריהוט וציוד חדש. הספרייה עברה למיקום חדש כאשר השדרוג כלל השקעה בעיצוב צעיר וחדשני. חדר המחשבים עבר אף הוא למיקום חדש (חדר המורים לשעבר) ובו נרכש ציוד מחשבים וריהוט חדש, וזאת כחלק מפרויקט התקשוב אליו הצטרף בית הספר בשנת הלימודים.

ראש המועצה עופר בן אליעזר שהוביל את התהליך ביקר בתחילת השבוע בבית הספר יחד עם מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר והביע את התרשמותו העמוקה מהתוצאות.
בן אליעזר פגש בחדר המורים את צוות המורים והמנהלת שרה וקנין ושיבח אותה על השותפות בהובלת התהליך. בן אליעזר סקר בפני הצוות את פעולות המועצה לשדרוג מערכת החינוך עם דגש על נושא הדיגטציה, ואיחל למורים המשך שנת לימודים פוריה.
בנוסף, בחט"ב היובל החלה לאחרונה הקמת מגרש ספורט שחב"ק בו השקיעה המועצה למעלה ממיליון שקלים ואשר ישמש את תלמידי בית הספר ובשעות אחר הצהרים והערב את תושבי רמת ישי.

יצויין כי במהלך הקיץ השקיעה המועצה מאות אלפי שקלים בהמשך שדרוג תשתיות החינוך. בבית הספר ארזים הוכשרו כיתות ללימוד פדגוגי חדשני ומרחב ללימוד פרטני במבואת כיתות א', ב'. בגן אורנים הוכשרה כיתת גן אקוסטית לטובת ילדים עם לקויות שמיעה.

בן אליעזר: "הרגשת סיפוק, גאווה והנאה בביקורי בספריה החדשה של חטיבת היובל רמת ישי, ובחדר המורים וחדר המחשבים החדשים. הספרייה מותאמת לעולם הישן ולעולם החדשנות בו זמנית. תודה לכל העוסקים במלאכה ובמיוחד למירב אדן שהובילה את המיזם, למנהלת ביה"ס שרה וקנין על ההובלה, הדחיפה וההישגים אליהם הגענו. תודות למנכ”ל המועצה עוזי פריד למנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר, ומנהל מחלקת התפעול ניסים יחזקאל, לצוות בתי הספר והגנים ועובדי המועצה על השקעתם ומסירותם ולממלא מקומי, יו"ר וועדת חינוך יונתן הירשפלד על שיתוף הפעולה לקידום החינוך ברמת ישי".

בתמונה: בן אליעזר, שלזינגר ו-וקנין בספריה החדשה בחט"ב היובל