הורוסקופ / צילה שיר-אל

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

צילה שיראל

יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת

אסטרולוגיה נומרולוגיה טארוט

טל: 2248626- 052

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טיפ לילידי השבוע

ההתנהלות הכלכלית שלכם תהייה טובה יותר בשבוע הקרוב, בעיקר בגלל העובדה שהכוכב שלכם וונוס שגם אחראי על הכספים, מפעיל לכם את היכולת להרוויח.

טלה

אתם נמצאים במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ואין ספק שאתם עומדים בפני שינויים ומהפכים בחייכם ובעיקר המקצועיים. ייתכן ולא תמיד אתם היוזמים של אותם השינויים, אך אין ספק שבגלל ההתנהלות שלכם, יש לכם השפעה ישירה על כל המתרחש בשלב זה בחייכם. עליכם ללמוד לשתף פעולה עם הקרובים לכם ונראה שהעובדה שלעיתים בזמן הפריצה קדימה, אינכם מודעים למה שקורה סביבכם.

שור

נושאי העבודה די אינטנסיביים עבורכם בשלב זה של חייכם בגלל שתי עובדות משמעותיות. האחת שכבר תקופה ארוכה אתם מרגישים צורך בשינוי בגלל העובדה שדפוסי החשיבה שלכם משתנים ועכשיו משנכנס הכוכב מארס שמביא איתו עשייה לצד השמש במאזניים שמאירה לכם את כל תחום העבודה, נראה שתהייה השפעה לטובה לגבי כל התרחישים המקצועיים כרגע בחייכם.

תאומים

הכוכב וונוס שאחראי על כספים, נמצא בבית העבודה שלכם כך שזה הזמן לנצל קשרים אישיים ולבקש העלאה וקידום. התקשורת שלכם תהייה טובה יותר ואתם יכולים לצבור לעצמכם הרבה נקודות זכות גם בתחום זה. בנוסף, נושאי בריאות בשבוע הקרוב יהיו רגישים יותר ולכן מומלץ להרפות במקצת מהלחץ האינטנסיבי שלכם ולהרשות לעצמכם את הזמן הדרוש למנוחה וצבירת אנרגיה.

סרטן

אתם נמצאים בהתחלה חדשה מבחינה משפחתית ובעשייה אינטנסיבית למען המשפחה עד כדי כך שלעיתים אתם מתישים את עצמכם. קחו הכל בפרופורציה ואל תחששו לבקש עזרה מהסביבה הקרובה שבהחלט תתגייס לטובתכם ותפעיל את מלוא יכולתה על מנת לעזור לכם בתוכניותיכם. נראה שעיקר תשומת הלב תהיה עבור צעירים מכם במשפחה, שידרשו מכם את מירב תשומת הלב.

אריה

הכוכב סטורן שמביא עשייה מתוך לימוד וגם הכוכב פלוטו שמביאים מהפך בתחום המקצועי שלכם נמצאים שניהם בבית העבודה שלכם. משמעות עובדה זו היא כי כל התחום המקצועי עומד להתעורר אצלכם ועליכם להיזהר מהתנהלות לא נכונה. הקשיבו היטב לאינטואיציה הטבעית שלכם במידה ולא תדעו מה להחליט. בכל מקרה, מומלץ לכם להיות מאוד מחושבים ולא להיכנס לסיכונים מיותרים.

בתולה

החודש עומד להיות טוב יותר עבורכם, בגלל העובדה שהשמש בשמיים נמצאת ומאירה את בית הכספים שלכם ולצידה הכוכב מארס שמצידו יעניק לכם את הכוח המתאים לעשייה של נושאים ותחומים רבים שעד היום התעכבתם בגללם. כמובן שנושאים כספיים יהיו חלק ניכר מעיסוקכם ונראה שזה גם הזמן המתאים לבחון מחדש את עמדותיכם ביחס להתנהלות הרגילה שלכם. בנו את תוכניותיכם בזהירות.

מאזניים

כפי שכבר נאמר בטיפ השבועי ,הרי השבוע הוא מאוד משמעותי ביצירת תוכניות להמשך דרככם. מומלץ לכם לבחון את כל המתרחש בשבע עיניים, כיוון שמצד אחד ממש בא לכם ליהנות מעשייה ולהשתחרר מקשיים שכבלו אתכם לעבר ומצד שני עדיין אתם מרגישים כבולים בסך כל ההתחייבויות שלכם לאחרים ולכללים שהנחו אתכם. שתפו את הקרובים לכם בתוכניותיכם נראה שהם מאוד מפרגנים לכם.

עקרב

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם ונותן לכם יכולת ראייה מעמיקה לגבי עובדות החיים. באופן כללי יש לכם ראייה מאוד רחבה ואנשים באים להתייעץ איתכם אך נראה שהפעם בנושאים שחשובים לכם באופן אישי תוכלו לקבל את התשובות לגבי נושאים שהיו מאוד בעייתיים עבורכם עד היום. בחודש הקרוב תוכלו ליהנות ממערכות יחסים חדשות שיכנסו אל חייכם וכדאי שתתנו להם סיכוי להצליח. פעלו בזהירות !

קשת

בשבוע הקרוב יימצא הכוכב וונוס שאחראי על יחסים בבית תת ההכרה שלכם ולמעשה יישאר כך למשך כל החודש הקרוב, עובדה שמלמדת על כך שיש לכם הזדמנות לחשוב לעומק על כל מערכות היחסים שלכם. במקרה ולא תדעו מה ואיך להחליט, יהיה נכון עבורכם להקשיב לאינטואיציה הטבעית ובעיקר לדעת גם כיצד לנטרל את הפחדים הטבעיים שלכם לעומת פחדים ממשיים ובהתאם לכך להמשיך ולהתנהל.

גדי

מבחינה חברתית אתם עומדים בפני אירועים מאוד משמחים שיכולים להקפיץ את המוניטין שלכם בחיים וזאת בגלל העובדה שכבר תקופה מאוד ארוכה אתם עובדים על היחסים הבין אישיים שלכם במטרה להעלות לעצמכם את המוניטין. השבוע נמצא הכוכב וונוס שמביא חיבור חדש למערכות יחסים, בבית המקושר עם המעמד החברתי שלכם וייתן לכם את כל מרווח האפשרויות על מנת ליישם את תוכניותיכם ולהביאם לידי ביצוע.

דלי

התדמית האישית שלכם מאוד חשובה לכם בפרק זמן זה של חייכם בכל תחומי החיים. נראה שהאחריות שלקחתם לאחרונה על עצמכם מתחילה לעזור לכם ואתם יודעים שהגיע הזמן שלכם ליישם את הפירות של תוכניותיכם. מבחינה מקצועית ייתכנו לכם שינויים ושיחות לא נעימות עם כמה אנשים שלדעתכם, הבטיחו לכם את מקומכם בדרך מקצועית מכובדת אך בפועל עדיין רחוקה הדרך מלהתבצע.

דגים

אין ספק שמגיע לכם שיסירו בפניכם את הכובע על התוכניות הרבות שלכם ועל יכולת הביצוע שלכם וגם לעמוד במשימות שהצבתם לעצמכם. נראה שאתם מבלבלים קצת את האחרים כי מצד אחד אתם מאוד רגישים לדעות אחרים, ומצד שני אתם עושים בדיוק מה שאתם רוצים מבלי להתחשב תמיד בדעתם של האחרים ועובדה זו מאוד מבלבלת את הקרובים לכם, עד כי לעיתים הם לא מבינים את מעשיכם.


כיפור:

בימים אלה אנו נמצאים בתקופת החגים בה אנו נמצאים שעות רבות וארוכות עם הקרובים לנו ביותר במעגל המשפחתי הראשון וגם במעגל הרחוק יותר של חברים ומכרים.

ידיעה על התאמת המזלות יכולה לעזור לכולנו במקרים בהם עדיין נשארו נושאים בלתי פתורים ואנו זקוקים לעזרה כדי לדעת כיצד להתנהג ומיהם האנשים שיכולים לעזור לנו וכך לדעת לכוון למטרות שאנו זקוקים בחיים הרגשיים והמקצועיים.

זה בדיוק הזמן המתאים להכין את הקרקע לתקופה העתידה לבוא, עם אנשים ומכרים שתרצו להמשך חייכם.

ייתכן כי נקלעתם למצבים עדינים כצפוי לקראת החגים ועכשיו עדיין לא מאוחר ואף הזמן הנכון לתקן ולשפר קשרים. לכן, מומלץ לדעת כיצד לנהוג לפני שאתם מגיעים להחלטה בנוגע לנושאים משמעותיים.

כדי להקל על עצמנו את ההתנהלות עם הקרובים לנו מצורפת הכתבה הבאה שתעזור לנו לדעת מהי היכולת הפנימית שלנו להתחבר אל ילידי כל המזלות.

נכון שמשפחה לא בוחרים כמו שנאמר אבל חברים כן ותמיד טוב לדעת ולהכיר את הכוחות הפועלים מולנו .

ולסיכום, התאמת המזלות נועדה לעזור לנו להכיר את האפשרויות הקיימות במערכות היחסים. על ידי הכרה ובחירה של המזל הנכון לנו, אנו יכולים לעזור לעצמנו לבנות מערכות יחסים בריאות ומאושרות.

על מנת לא לעשות טעויות, מומלץ לכולם לקרוא על התאמת המזלות הבסיסית ולנהוג לפיה.

התאמת מזלות

ההתאמה בין המזלות השונים נעשית על פי המזל בו נולד האדם הנקרא גם מזל השמש.

באסטרולוגיה קיימים 4 יסודות המחולקים לקבוצות: אש, מים, אויר ואדמה.

כל מזל משתייך לאחת מהקבוצות הנ"ל.

להלן המזלות לפי היסודות

אש: טלה, אריה וקשת.

אדמה: גדי, שור ובתולה.

אויר: מאזניים, דלי ותאומים.

מים: סרטן, עקרב ודגים.

ההתאמה נעשית לפי חוקי ההיגיון של הטבע האנושי.

מזלות האוויר יתאימו בעיקר למזלות האש כיוון שהאוויר מלבה את האש. ההפריה תהיה הדדית ולכל אחד יהיה צורך ברעהו על מנת להמשיך להתקיים ולהתפתח.

מזלות המים ירוו את מזלות האדמה ויתנו לה את הלחות הדרושה על מנת לא להתייבש ויחדדו את הצורך בהדדיות עבור תחושת ההשלמה והמשכיות החיים.

ואולם…..רבים בוחרים דווקא את המזלות המנוגדים להם ואז……….

מזלות המים יכבו ויחנקו את מזלות האש, כיוון שלמרות שמזלות האש דומיננטיים ובולטים יותר, הרי שהשקט והפסיביות של מזלות המים יכבו ויחנקו את הדינאמיות של מזלות האש.

מזלות האדמה יכבו ויחנקו את מזלות האש בכך שמזלות האדמה איטיים ואף שמרניים מדי לקלילות ולקצב של מזלות האש ולכן מזלות האש ירגישו כבויים וחסומים אנרגטית.

מזלות האדמה והאוויר יכולים לחיות זה לצידו של זה חיים שלמים ללא מעורבות רגשית כיוון שאין קשר בין האחד לשני אלא בצורה מלאכותית ויתרה מכך האדמה אומנם זקוקה לאוויר כדי לנשום, אך ככל שנערים יותר אדמה (כובד) על מישהו הוא ירגיש תחושת מחנק.

מזלות האוויר ומזלות המים עשויים לחיות חיים שלמים בניסיון לגרום לצד שכנגד

להבין זה את צורכי זה ואולם בבסיסם צרכיהם האישיים שונים ולכן החיבור עשוי להיות מלאכותי ומתסכל.

  • מומלץ לעשות מפת התאמה אישית לפני לקיחת מחויבות בכל הנוגע ליחסים בין אישיים ומקצועיים.

בברכת שבוע טוב

צילה שיראל

0522248626