אלוף העולם בג'ודו שגיא מוקי התארח ברמת ישי בהפנינג ג'ודו בהשתתפות מאות תושבים

האירוע התקיים במסגרת פעולות מועצת רמת ישי והעומד בראשה, עופר בן אליעזר והמרכז הקהילתי

בן אליעזר מוקי ויריב עזר
בן אליעזר מוקי ויריב עזר

האירוע התקיים במסגרת פעולות מועצת רמת ישי והעומד בראשה, עופר בן אליעזר והמרכז הקהילתי (מתנס) לקידום הספורט בישוב ובמסגרת שיתוף פעולה של המרכז הקהילתי עם המרכזים לג'ודו והגנה עצמית שמובילים את פעילות הג'ודו בישוב. עופר בן אליעזר: "כבוד גדול לארח את שגיא מוקי אלוף העולם בג'ודו. תודה ליריב עזר רכז הספורט על ארגון אירוע יוצא דופן. אנו ברמת ישי נמשיך להשקיע בספורט בכלל וג'ודו בפרט כאן מהמקום להודות לסגני שלומי ביטון יו"ר ועדת ספורט על העשייה הרבה"

אירוע ספורט ייחודי התקיים ביום שבת האחרון ברמת ישי ובמרכזו ביקור של אלוף העולם הטרי בג'ודו, שגיא מוקי, ביקור שעורר התרגשות רבה בקרב מאות הצופים שגדשו את אולם הספורט ובהם עשרות ילדים מרמת ישי הפעילים בחוג לג'ודו בישוב.
האירוע התקיים במסגרת פעולות מועצת רמת ישי והעומד בראשה, עופר בן אליעזר והמרכז הקהילתי (מתנס) רמת ישי לקידום הספורט בישוב. בן אליעזר שוחח עם מוקי שגם זכה פעמיים באליפות אירופה, וברך אותו על הזכייה המרשימה באליפות העולם לג'ודו.

בן אליעזר ושגיא מוקי
בן אליעזר ושגיא מוקי

האירוע כלל אימון ג'ודו של נבחרת המרכזים לג'ודו והגנה עצמית, פעילות על המזרן עם ילדי הישוב, תמונות וחתימות והרצאה של שגיא מוקי אשר סיפר על הקשיים והאתגרים שעומדים בפני ספורט תחרותי ברמות הגבוהות, תוך שהוא מביא דוגמאות ממשברים שעברו עליו במהלך הקריירה.

רכז הספורט במתנ"ס יריב עזר שהיה הרוח החיה מאחורי הפעילות סיפר כי: "מדובר בשיתוף פעולה של המרכז הקהילתי עם המרכזים לג'ודו והגנה עצמית שמובילים את פעילות הג'ודו בישוב".
עזר הדגיש כי: "כיום מתאמנים כ-70 ילדים וילדות בגילאים שונים ואנו צופים שהסטודיו לאומנויות לחימה החדש בישוב ייתן מענה לספורטאים צעירים מכל האזור לבוא ולהתאמן ברמת ישי".

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: "כבוד גדול לארח את שגיא מוקי אלוף העולם בג'ודו. שגיא, שמהווה מודל לדוגמא וחיקוי, אמר בין היתר כי זה כייף גדול לנצח אבל צריך לזכור כי גדולתו של ספורטאי לדעת גם להפסיד, וזה מסר חשוב לבני הנוער. תודה ליריב עזר רכז הספורט על ארגון אירוע יוצא דופן. אנו ברמת ישי נמשיך להשקיע בספורט בכלל וג'ודו בפרט כאן מהמקום להודות לסגני שלומי ביטון יו"ר ועדת ספורט על העשייה הרבה. רמת ישי – קצב העיר קסם הכפר".