מופע סיום הקיץ גדול ומרהיב ברמת ישי: אהוד בנאי הופיע לעיני קרוב ל-2000 צופים נלהבים

השילוב בין מועצת רמת ישי למפעל הפיס עם בחירת הזמר האהוב ומחיר הכרטיס המסובסד הביא לביקוש שיא ול"סולד אאוט" מספר ימים לפני האירוע.

אהוד בנאי
אהוד בנאי

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ברך בתחילת הערב ובין היתר אמר כי רמת ישי תמשיך להרחיב ולגוון את אירועי התרבות לטובת התושבים. בן אליעזר הודה למפעל הפיס על הסיוע ולצוות המועצה והמרכז הקהילתי (מתנ"ס) ובמיוחד לרכזת התרבות רינת שני על הארגון המוצלח

גם זקני רמת ישי אינם זוכרים מתי בפעם האחרונה התקיימה בישוב הופעה שמשכה אליה קרוב ל-2000 צופים מרמת ישי ומהאזור. כמיטב המסורת התקיים בשבוע שעבר ברמת ישי מופע סיום הקיץ, אולם בניגוד לשנים האחרונות בהן התקיים המופע בבריכה, הפעם הוחלט הפעם לקיים את המופע בהשתתפות אחד מהבולטים שבאמני ישראל בעשורים האחרונים – אהוד בנאי. השילוב בין האמן האהוב לבין מחיר הכרטיס (30 שקלים) במסגרת פרויקט של בימות פיס, הביא לביקוש שיא של כרטיסים שאזלו מספר ימים לפני ההופעה.

עופר בן אליעזר ואהוד בנאי
עופר בן אליעזר ואהוד בנאי

למתחם ההופעה בחטיבת הביניים היובל הגיעו קרוב ל-2000 צופים שנהנו ממופע מושקע ומרגש של אהוד בנאי וחברי להקתו עם כמה מהלהיטים שהפכו לקלאסיקה בזמר הישראלי כמו "בלוז כנעני", "הילד בן 30", "עיר מקלט" ועוד כאשר הקהל הגדול שר ורוקד לצלילי השירים האהובים.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, ברך בתחילת הערב. בן אליעזר הדגיש כי רמת ישי תמשיך להרחיב ולגוון את אירועי התרבות לטובת התושבים והודה למפעל הפיס על הסיוע, ולצוות המועצה והמתנ"ס ורכזת התרבות רינת שני על הארגון המוצלח.
ההופעה של אהוד בנאי היא המשך ישיר של שלל אירועי תרבות והופעות של זמרים ואמנים במחיר מסובסד. במהלך השנה הופיעו ברמת ישי במסגרת סדרת ההופעות "האינטימיות": דנה ברגר, מיקה קרני, אריק ברמן וירמי קפלן, ערן צור יופיע ברמת ישי ב-5 בספטמבר ואת עונת ההופעה לשנת זו ינעל מיכה שטרית שיופיע ב-2 בנובמבר.
בן אליעזר קרא לתושבי רמת ישי לבוא ולהינות מהופעות איכותיות במחירים שווים לכל כיס.