מועצת הנשים של רמת ישי קיימה ערב נוסף בסדרת "העוצמה שבתוכינו"

הערב המוצלח כלל את המופע "נשים-נשים" והרצאה של דניאלה אלקון-חורי תושבת רמת ישי בנושא התמודדות עם מצבי לחץ.

עופר בן אליעזר, ראש מועצת רמת ישי, אשר מלווה את פעילות מועצת הנשים ברך בתחילת הערב והודה ליועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה, סיגלית ברזאני, על הובלת הפעילות המגוונת והעשירה לאורך השנה.

מועצת הנשים של רמת ישי ממשיכה להרחיב את פעילותה לטובת העצמת נשות הישוב. ביום שני השבוע התקיים ערב נשים נוסף בסדרת "העוצמה שבתוכינו", פרי יוזמה והפקה של מועצת הנשים.

עשרות רבות של נשים מרמת ישי והאזור הגיעו לאולם בית מרים ונהנו מערב גדוש וחווייתי כלל את המופע "נשים-נשים" של תיאטרון "בנות אף פעם מאוחר" בהובלתה של איטה הייבלום, מונולוגים של נשים על נשים. לאחר מכן העבירה דניאלה אלקון-חורי, מנחה בכירה, הרצאה "להיחלץ מהלחץ" בנושא התמודדות מיטבית עם מצבי לחץ. אלקון-חורי היא תושבת רמת ישי.

סיגלית ברזאני, יועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה, המובילה את פעילות מועצת הנשים, ברכה והודתה לנשים הרבות שהגיעו להשתתף בו.

ראש מועצת עופר בן אליעזר המלווה את פעילות מועצת הנשים לאורך כל השנה, ברך בתחילת הערב. בן אליעזר הודה ליועצת ראש המועצה לקידום מעמד האישה, סיגלית ברזאני, על הובלת הפעילות המגוונת והעשירה לאורך השנה. בן אליעזר: "תודה לסיגלית ברזני ולכל חברות מועצת הנשים על העשייה המרובה ועל עוד ערב מוצלח מבית היוצר של מועצת הנשים. נמשיך להעצים את נשות רמת ישי באמצעות שלל פעילויות ואירועי תרבות ופנאי". בן אליעזר קרא לנשים נוספות להצטרף לפעילות מועצת הנשים.