ברמת ישי הצדיעו לבוגרי י"ב עם מסיבת מתגייסים מושקעת

המתגייסים הטריים נהנו מטקס חגיגי וממופע סטנד אפ סוחף של יוסי פנסו.

צילום: אורי פריד
צילום: אורי פריד

ראש המועצה עופר בן אליעזר ברך והודה ליו"ר וועדת חיילים יפעת וקנין, לעוזרת ראש המועצה ויועצת ראש המועצה לקידום מעמד האשה, סיגלית ברזאני, וחברי וועדת חיילים על הסיוע על ארגון המסיבה. בן אליעזר: "מאחל לכל אחת ואחד מכם גיוס קל, מועיל ובטוח. צאו בשלום ושובו בשלום."

המסורת נמשכת. כמדי שנה קיימה מועצת רמת ישי בשיתוף עם וועדת החיילים היישובית מסיבת מתגייסים. המסיבה התקיימה בשבוע שעבר בבריכה בהשתתפות בוגרי שכבות י"ב והוריהם שציינו גיוסם לצה"ל.

הארוע התקיים במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, ממלא מקום ראש המועצה ויו"ר וועדת חינוך יישובית, יונתן הירשפלד, רב הישוב הרב יצחק יוסף וולוסוב, יו"ר וועדת חיילים יפעת וקנין וחברי וועדת החיילים.

המסיבה התאפיינה באווירה של פירגון והערכה לדור המתגייסים הצעיר.
הערב התחיל בקטע שירה מאת הדר ויצמן ושי טוניאן. לאחר מכן התקיים הטקס שכלל ברכות של ראש המועצה עפר בן אליעזר, רב הישוב-כבוד הרב וולוסוב ויו"ר ועדת חיילים-יפעת יפתח וקנין שהעניקו למתגייסים שי, ספר תהילים וסיכת הישוב.

על החלק האומנותי של הערב היה אמון הסטנדאפיסט יוסי פנסו עם מופע סטנד אפ מהנה ומצחיק ולסיום נהנו המתגייסים ממסיבת ברביקיו.

את הערב הינחתה סיגלית ברזאני, עוזרת ראש המועצה ויועצת ראש המועצה לקידום מעמד האשה וממארגנות הערב.
ראש המועצה עופר בן אליעזר הודה ליו"ר וועדת חיילים יפעת וקנין וחברי וועדת חיילים על הסיוע בארגון המסיבה. ולסיגלית ברזאני,
בן אליעזר הזכיר בדבריו את נתוני הגיוס הגבוהים ברמת ישי, הן מבחינת אחוז גיוס איכות (קצונה, קרבי) והן מבחינת אחוזי גיוס נשים שהם מהגבוהים בארץ. בן אליעזר: "במציאות מורכבת כמו שיש שלנו במדינת ישראל חשוב לדעת לקבל את האחר ואת השונה ולדעת שכולנו שווים כדי לשמור על אחדות, כי האחדות הזו היא החוסן של החברה בישראל". בסיום דבריו אמר בן אליעזר: "מאחל לכל אחת ואחד מכם גיוס קל, מועיל ובטוח. צאו בשלום ושובו בשלום".

צילום: אורי פריד