הכוח הנשי: יקנעם חוגגת את יום האישה כל השנה

"נשים, מיניות ומה שביניהם" – פאנל נשים עוצמתי ומיוחד במינו השתתף במופע של סיפור ושירה ליברלית.

באירוע מרשים השתתפו כ-200 נשים מיקנעם והאזור שנהנו מפאנל מיוחד הכולל את הסופרת תמר מור-סלע, השחקנית שרה וינו-אלעד, והזמרות דנה ברגר וורד פיקר, נערך השבוע במתנ"ס יקנעם מבית החברה הארצית למתנסים.

הרביעייה סיפרה ודיברה על מין ומיניות באופן ליברלי, נעים ומתחשב, כאשר בין לבין בוצעו שירים ולהיטים מוכרים שהביאו את כולן לכדי שירה אדירה. הערב התקיים ביוזמת המשרד לשוויון חברתי ובהובלת מתנס יקנעם, עיריית יקנעם והוועדה לקידום מעמד האישה.

"היה ערב מיוחד ומענג" סיכמה אחת המשתתפות "נהנינו מפאנל חד ומרתק שהציג ארבע נשים חופשיות וליברליות שלא חוששות להביע ולדבר על המיניות שלהן ועל החוויות שלהן בצורה ישירה אך מתחשבת ונעימה לאוזן. ע"פ הצחוקים שהיו על הבמה, בין הבנות המופעיות, אני לא יודעת מי נהנה יותר? אנחנו כצופות או הן, שהופיעו על הבמה ונתנו לנו שואו וחוויה מעוררת. תודה למועצת הנשים ולמתנ"ס על אירוע והלוואי עוד מופעים מהנים כאלה".

אורנה טוכמן, ממנכ"לית המתנ"ס – זכינו לראות בערב זה רוח נשית ליברלית מהי. הפתיחות בה דיברו הנשים על הבמה היא מעוררת השראה ומחשבה ושמחתי לראות את כל הנשים שגדשו את האולם ונהנו מערב חד פעמי ומיוחד במינו. זכינו לשמוע שירים בביצועים מיוחדים ובהקשרים מעוררי מחשבה. תודה לקהל הנשים שהגיעו ואני מצפה לראות באירועים הבאים לאורך כל השנה.