זוכרים את בר: מאות משתתפים בטריאתלון השני לזכרו של חלל צה"ל סג"מ בר רהב ברמת ישי

מאות תושבים מרמת ישי והאזור נהנו מחוויה ספורטיבית לכל המשפחה לזכרו של בר.

האירוע התקיים בעידוד ובסיוע המועצה והמתנ"ס. ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר אשר הזניק את המקצים: "תודה למשפחת רהב על תעצומות הנפש והתמיכה, אתם תמיד אצלינו עמוק בלב. תודה לרונן עקיבא שדחף לקיום האירוע הנפלא, לסגני, שלומי ביטון, יו"ר וועדת הספורט היישובית, ולצוות המתנ"ס על הרוח הגבית והארגון המופתי"

לפני שנה החלה מסורת חדשה ברמת ישי- טריאתלון לזכרו סג"מ בר רהב ז"ל. בר נהרג במבצע צוק איתן בקיץ 2014 וברמת ישי מקפידים להנציח את זכרו ואת מורשתו של בר אשר היה ספורטאי מצטיין, וכך התקיים בסוף השבוע האחרון אירוע ספורטיבי ייחודי ומרגש-הטריאתלון השני לזכרו של בר רהב.

לטובת קיום האירוע והצלחתו נרתמו המועצה והעומד בראשה עופר בן אליעזר, המתנ"ס בהובלת אבי ברקב יחד עם יריב עזר מנהל תחום הספורט ורונן עקיבא, חבר המשפחה שדחף ועמל רבות להצלחתו. כמו כן ראויים לציון הגופים והמתנדבים הרבים שנרתמו לנושא ותרמו רבות לקיום אירוע ספורטיבי חווייתי לכל המשפחה, אשר מנציח את מורשתו של בר. בר ז"ל היה שחקן נבחרת ישראל בכדורמים וויתר על שירות במעמד ספורטאי מצטיין לטובת שירות ביחידה קרבית-הנדסה קרבית.

היום החל בבריכת השחייה במקצים לפי גילאים אותם הזניק ראש המועצה עופר בן אליעזר, נמשך ברכיבה על אופניים והסתיים בריצה. בסיום הטריאתלון התכנסו המשתתפים לטקס הסיום שהתקיים במגרש ההוקי. הטקס כלל הגרלה בין נותני החסות הרבים, חלוקת תעודות ומדליות ודברי ברכה, של נעמה רהב, אמו של בר ז"ל, בשם המשפחה-אביו של בר אפי ואחיו-ניר, רון ורותם, ראש מועצה רמת ישי עופר בן אליעזר ורונן עקיבא.

בני המשפחה נשאו דברים מרגשים והודו לראש המועצה עופר בן אליעזר ולמתנ"ס ולרונן עקיבא, על קיום האירוע ולקהילת רמת ישי החמה והתומכת.


במהלך היום נהנו המשתתפים ובני משפחותיהם מהפנינג לכל המשפחה-להקת מתופפים, כיבוד קל ושתיה, הגרלת פרסים יקרי ערך ועוד.
ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר: "כפי שהבטחנו בשנה שעברה, הפכנו את הטריאתלון לזכרו של בר רהב ז"ל למסורת ברמת ישי, אירוע בו משתתפים מאות הורים וילדים אשר נהנים מפעילות ספורטיבית חווייתית. תודה למשפחת רהב על תעצומות הנפש והתמיכה, אתם תמיד אצלינו עמוק בלב. תודה לרונן עקיבא שדחף לקיום האירוע הנפלא, לסגני, יו"ר וועדת הספורט הישובית, שלומי ביטון ולצוות המתנ"ס על הרוח הגבית והארגון המופתי. תודה גדולה לצוות עובדי המועצה והמתנ"ס ולתורמים היקרים שסייעו להצלחת האירוע".