הורוסקופ שבועי מאת צילה שיר-אל

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

צילה שיראל

אסטרולוגית ויועצת זוגית משפחתית

טל: 2248626- 052

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב ייכנס הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת לבית הכספים שלכם ואתם תצטרכו להחליט החלטות משמעותיות בנוגע למצבכם הפיננסי.

טלה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם במקום המקושר עם הסביבה הטבעית שלכם והיא המשפחה והמעגל הראשון של חייכם. אתם נמצאים בהתלבטות מה ואיך לעשות על מנת להשאיר לעצמכם מרווחי זמן שיעזרו לקידום האישי שלכם ומצד שני אתם עדיין רוצים לצאת בסדר עם אנשים הקרובים אליכם. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להיזהר מחוסר סבלנות משמעותי שאופף אתכם לאחרונה.

שור

הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת עומד להיכנס לבית המשפחה והסביבה שלכם ועובדה זו הולכת להיות ארוכה ומשמעותית, כיוון שכוכב זה עומד לבצע נסיגה במקום זה כך שבהחלט ייתכן ויעלו על פני השטח עימותים שונים ומשמעותיים שהיו עד היום מתחת פני השטח ואילו עכשיו הם יוצאים החוצה ומכריחים אתכם להתעמת עם העובדות. מבחינה כספית , אתם יכולים להיעזר בכספים שמגיעים לכם ולממש תוכניות.

תאומים

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות בחייכם וזהו זמן מצוין לעשות סוג של חשבון נפש שיעזור לכם לנווט את העובדה שאתם על פרשת דרכים וצריכים להחליט מה לעשות וכיצד לפעול. כוכב האהבה והיחסים הטובים נמצא במזל שלכם ומפרגן לכם ימים טובים ומהנים בנושאי יחסים בין אישיים, כך שאתם מרגישים שתחום זה ממומש אצלכם ומה שנשאר לכם הוא לבדוק את התנאים המתאימים להמשכיות.

סרטן

אלה מכם שנולדו במחצית השנייה של המזל אמורים ליהנות מימיו האחרונים של הכוכב יופיטר בנסיגה בבית העבודה שלכם כיוון שההתיישרות שלו בחודש הקרוב עשויה לגרום לכם לצאת מהתחושה שהיה לכם מזל ביש והמצב שלכם עשוי להשתפר עד מאוד. יחד עם כך ייתכן וההזדמנויות לא ממש יגיעו בקצב שהייתם רוצים בגלל העובדה שאתם נמצאים בתקופת יום ההולדת, וחלקכם הגדול עדיין בהתלבטויות.

אריה

אתם מתחילים עכשיו תהליך שנקרא תקופת טרום יום ההולדת ונראה שחשבונות הנפש שלכם גבוהים מהרגיל בשל העובדה שהשמש בשמיים מבקרת בבית תת המודע שלכם ומפעילה אצלכם תהליכים תת הכרתיים שעד היום סרבתם לטפל בהם, והנה עכשיו אירועי החיים גורמים לכך שאתם נאלצים להתמודד עם מצבים חדשים ואתם נמצאים בתהליך מאוד משמעותי בחייכם.

בתולה

אתם נמצאים בתקופה שמבחינתכם אתם קוצרים את פירות ההצלחה אליה קיוויתם וייחלתם מבחינה מקצועית וחברתית. אנשים שונים מחפשים את קרבתכם ואתם יכולים למנף בימים אלה את הרצונות שלכם תוך כדי חתירה להשגיות. זה בדיוק הזמן לחדד את כל הקשור ליחסים הבין אישיים שלכם כרגע בעיקר מבחינה מקצועית ולא לחשוש להגיד את דעתכם בכל פורום שהוא עד שתקבלו את המענה לבקשותיכם.

מאזניים

כאשר השמש בשמיים נמצאת במזל סרטן מבחינתכם זו תהיה תמיד תקופה מצוינת מבחינה מקצועית כיוון שבתקופה זו תהיו עמוסים בתחומים ונושאים מקצועיים שיהיו מאוד חשובים לכם. ייתכן שלא תקבלו את הפרגון אותו אתם רוצים, כיוון שנראה שצפויים לכם עימותים שונים וייתכן אף מלחמת כוחות. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט כיצד אתם מבססים את היחסים שלכם עם אנשים על בסיס יושרה וכנות.

עקרב

הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים נמצא עכשיו במזל שור ומקרין אליכם את האנרגיה שלו על מנת לגרום לכם לעשות שינויים. מאחר ואתם מזל שנחשב מקובע ומפחד מאוד משינויים ייתכן שכל אירוע מסעיר אתכם עד אשר אתם יוצאים מפרופורציה. אל תהיו קשים אל עצמכם ונוקשים אל הסביבה בה אתם חיים . הדבר הראשוני אותו אתם חייבים לעצמכם הוא להבין שלא כולם חושבים ומגיבים כמוכם .

קשת

בחודשים הקרובים עדיין יהיה הכוכב סטורן בבית הכספים שלכם והוא זה שעוצר אתכם כלכלית ונותן לכם תחושה של קושי. אתם נאלצים לבחון את היכולות שלכם מחדש ולהתנהל בהתאם ולא לקפוץ מעל הצרכים שלכם כפי שאתם נוהגים פעמים רבות. שינויים בנושא המקצועי ובתפיסת עולמכם יעזרו לכם לבנות את עצמכם מחדש. הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים נכנס אליכם לבית העבודה ויביא לכם הזדמנויות חדשות .

גדי

בתקופה זו שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת תמיד תגיעו למצב שבו תחוו מצבים שלמעשה יעמתו אתכם עם הצורך לבדוק מהם הגבולות שלכם מול עצמכם ומה אתם מוכנים לעשות על מנת להרגיש שהנה אתם לא מוותרים על עצמכם ובכל זאת אתם עושים מה שאתם רוצים. זה הזמן לחשבונות נפש ולעשייה משמעותית שתיתן לכם תחושה של פריצת הגבולות של עצמכם.

דלי

בחודש האחרון כוכב התקשורת מרקורי היה בבית העבודה שלכם ולכן היו לכם יותר נסיעות ושיחות על עבודה עם הממונים לכם שמבקשים ליצור שינויים. השבוע ייכנס כוכב זה לבית השותפויות שלכם וימשיך ליצור אצלכם ימים של מתח ושינוי אוירה עד כדי כך שתרגישו את סף העצבנות אצלכם עולה ברמה כזו שיקשה עליכם לעצור את חוסר הסבלנות שלכם כלפי מי שלא נראה לכם.

דגים

אתם עסוקים בכל הקשור לנושא המשפחתיות בחייכם ונראה שאתם בהחלט מקדישים את כל תשומת הלב על מנת שתוכלו להיות שלמים עם עצמכם בקשר לכל מה שאתם דורשים מעצמכם ומהסביבה שלכם. מצפים לכם ימים נעימים עם צעירים מכם אך ייתכנו חילוקי דעות ביניכם לבין אנשים קרובים במשפחה, ביחס לאיך אתם צריכים להתנהג עם הצעירים וגם עם המעגל הראשון של חייכם.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

אסטרולוגית.

בימים אלה בהם חוגג מזל סרטן , את יום ההולדת, מומלץ לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימים או שלא…...לשאר המזלות.

אלו מכם שנולדו במזלות המים: עקרב ודגים, מוזמנים לקרוא גם אתם את הכתוב, ולהקיש מהנאמר, ביחס לעצמכם.

מזל סרטן והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים.

מזל סרטן עם סרטן זהו זיווג שאפשר לקבל עליו תואר כבוד בנושא שמירה על המשפחתיות. שני הצדדים יטרחו רבות בצורך לשפר ולשמר את המשפחה ואולם עליכם להיזהר ולא לחנוק את כולם בדאגת יתר. מומלץ לאוהבי מסגרת.

מזל סרטן עם אריה זהו זיווג מעניין במידה ותתעקשו לחיות ביחד. הסרטן ייקח את התפקיד הפעיל בטיפול המשפחה ואילו האריה ישב ויחכה שישרתו אותו. מומלץ רק לאלו שרגילים לקחת את הנטל על גבם , ראו הוזהרתם!

מזל סרטן עם בתולה זהו זיווג שעשוי להיות מבורך בגלל העובדה שלשניכם יש נטיות טיפוליות כך שתוכלו לשאת ביחד את נטל החיים. תובלו לבוא זה לקראת זה בחלוקת העבודה. יש לכם סיכויים לחיות בהרמוניה. מומלץ בחום!!!

מזל סרטן עם מאזניים שילוב שני מזלות אלו עלול ליצור ניגוד אינטרסים בראיית העולם של שני הצדדים. הסרטן יכניס חשיבה רגשית לכל פעולה ואילו המאזניים לא ישקיע יותר מדי רגש, כך שהסרטן יפגע. קשר בעייתי ולא זורם !

מזל סרטן עם עקרב זהו קשר עם סיכויים טובים להצלחה. מזל הסרטן השקוע בדרמות הרגשיות שהוא עצמו יוצר אותן יקבל את הכוח הנדרש ממזל עקרב כדי לעשות שינויים בחיים והעקרב בהחלט יבין ויבוא לקראתו. מומלץ !

מזל סרטן עם קשת שילוב שני אלו כמעט בלתי אפשרי בגלל הצרכים השונים של הצדדים לחיים. הקשת לא יכול לסבול מסגרת ויברח ממנה כל עוד רוחו בו ואילו הסרטן ינסה להיתלות בקשת. עובדה שתביא למריבות. חבל להתחיל!

מזל סרטן עם גדי שילוב שני אלו מעניין במיוחד כיוון ששני אלו הינם המזלות המשלימים זה את זה בגלגל המזלות. ואולם, ייתכן וייוצרו קשיים בגלל שהסרטן ברגישותו לא יבין את הצורך של הגדי בשימור הקיים גם אם הוא גרוע. מתסכל!

מזל סרטן עם דלי שילוב זה גרוע מתחילתו, אם כי יכולה להיווצר משיכה בין הצדדים בגלל העובדה שכל אחד למעשה היה רוצה קצת מהצד השני, כדי להשלים את הצד החלש באישיותו. חבל שתבזבזו זמן בניסיון לשינוי הדדי !

מזל סרטן עם דגים זהו שילוב מוצלח ואפשרי כיוון ששני הצדדים יבינו את הצרכים של הצד שכנגד וינסו לעזור זה לזה. ייתכן ומרוב שתהיו עסוקים בטיפול תזניחו את הזוגיות, עובדה שתקשה עליכם. למתחילים נא בזהירות!!!

מזל סרטן עם טלה בקשר הזה יש סכנה שהסרטן ייבלע בתוך הטלה עד שילך לאיבוד. הטלה ייהנה מהקשר כי סוף סוף ימצא מישהו שיהיה מוכן לקבל אותו על כל שיגיונותיו ואולם הסרטן ירגיש מתוסכל ובודד בזוגיות. לא מומלץ!

מזל סרטן עם שור זהו קשר מצוין כיוון שיש כאן כיבוד הדדי של הצרכים הרגשיים. שני הצדדים גם יחד ישמרו זה על זו ויטפחו זוגיות מרשימה שרבים מהצד יתקנאו בה. "יחד" היא המילה המתאימה לזוגיות זו. מומלץ בחום!

מזל סרטן עם מזל תאומים זוהי זוגיות שכמעט לא יכולה להתקיים כיוון שהצרכים הרגשיים של שני הצדדים כל כך שונים זה מזו. התאומים לא יוכל לסבול את הרגשנות של הסרטן וזה מצידו ייעלב כל הזמן. מומלץ לסגפנים !!!

  • להזכירכם, ההתאמות הינן כלליות.

  • כדי לבדוק התאמה זוגית, מומלץ להכין מפה אישית.

בברכת התאמה זוגית מוצלחת

צילה שיר אל

0522248626