אלפי תושבי רמת ישי חגגו יום הולדת 71 למדינה בבמת העצמאות

התושבים שהגיעו למתחם החגיגות בחט"ב היובל נהנו מהופעה של האומנים ברי סחרוף, אלישבע בנאי ו-40 והשודדים ולהקת הגרוב הישראלי.

הערב כלל גם מופעי זיקוקים מרהיבים והופעות של שלל להקות מקומיות. במהלך הערב העניק ראש המועצה עופר בן אליעזר את תואר יקיר הישוב לרותי חיים, תואר המוענק מדי שנה לתושבים הבולטים בפעילות התנדבותית רבת שנים.

ראש המועצה, עופר בן אליעזר: "תושבי רמת ישי הצביעו ברגליים ובענק. התושבים מילאו את מתחם החגיגות ונהנו מהפקה מושקעת לכבוד יום העצמאות ה-71 למדינה, יישר כוח לכל העושים בדבר."

אלפים מתושבי רמת ישי השתתפו בחגיגות העצמאות ה-71 למדינה שנערכו ביום רביעי בערב ברמת ישי. החגיגות נערכו במתחם חטיבת הביניים היובל. הדוכנים לממכר מזון ומוצרים מוקמו במגרש הספורט המקורה והבמה הוצבה, כבכל שנה, ברחבה המשקיפה אל הנוף המרהיב של עמק יזרעאל.

כבכל שנה גם השנה הופיעו על הבמה ילדי רמת ישי במגוון ריקודים והמחזות לצד אומנים אורחים-אגדת הרוק ברי סחרוף, אלישע בנאי ו-40 השודדים ולהקת הגרוב הישראלי.

הערב נפתח בברכת ראש המועצה עופר בן אליעזר לרגל יום העצמאות. בן אליעזר הודה לצוות המתנ"ס והמועצה אשר עמלו על הפקת הערב. בהמשך נערך מופע זיקוקים ראשון והופעה של שלל להקות הריקודים במתנ"ס במגוון סגנונות ריקוד ובתלבושות ססגוניות, לקול מחיאות הכפיים של הקהל.

המופע המרכזי היה של הזמר הוותיק והאהוב ברי סחרוף עם מיטב להיטיו המרגשים ובהם "יום הולדת", חלליות", כאשר הקהל הרב מצטרף אליו בשירה וריקודים. את הערב נעלה הופעה של אלישע בנאי ו-40 השודדים.

הזמר אמיר שרייבר ולהקת "הגרוב הישראלי"- הקפיצו את הקהל על הרגליים עם להיטים ישראלים מכל הזמנים כאשר שרייבר בעצמו גם מנחה את הערב.

בתחילת הערב הופיעו להקות מקומיות בתחום המחול, הג'אז והדרמה בתלבושות ססגוניות עם קטעים הקשורים לתחרות האירוויזיון, כהומאז' לתחרות שתתקיים בסוף השבוע בישראל.

הלהקות שהופיעו: ריקודים סלוניים בהדרכת ורה גרמן, קבוצות הג'אז, להקת מודרני וקבוצת היפ הופ בהדרכתה של הדר רוזנברג, קולות ברמה בהובלת שי חיים, להקת גווני ישי בהדרכת דבירית מררו וקבוצת תיאטרון הנוער של רמת ישי בהדרכת נטע דולב.

במהלך הערב התקיים כמיטב המסורת טקס הענקת תואר יקיר רמת ישי. ראש המועצה עופר בן אליעזר העניק את התואר השנה לרותי חיים בזכות התנדבות של עשרות שנים בקהילת רמת ישי. יצויין כי חיים נבחרה על ידי וועדת פרס שקיבלה אליה המלצות מתושבים אליהם הופנה בחודשים האחרונים קול קורא בנושא.

את הערב אירגן הפיק בצורה מקצועית צוות המתנ"ס – מנהל המתנ"ס אבי ברקב, רכזת התרבות רינת שני, ובשיתוף ועדת התכניות.

ראש המועצה, עופר בן אליעזר: "תודה לכל העוסקים במלאכה, צוותי המתנ"ס בניהולו של אבי ברקב וצוות המועצה בניהול מנהל התפעול ניסים יחזקאל, על ההפקה המושקעת, המאורגנת והמרתקת של הערב. תושבי רמת ישי הצביעו ברגליים ובענק. התושבים מילאו את אזור הבמה ומתחם המזון הדוכנים מפה לפה ונהנו מחגיגה מושקעת לכבוד יום העצמאות ה-71 למדינה".

תמונות מארועי העצמאות: צילום יונתן בורגר