הישג ספורטיבי לביה"ס ארזים רמת ישי הפעם באליפות מחוז חיפה והצפון באתלטיקה קלה

יאיר גזית, תלמיד כיתה ו' זכה בשתי מדליות ונבחרת הבנים סיימה שישית בתחרות בה השתתפו עשרות בתי ספר מהמחוז.

אליפות מחוז 19
אליפות מחוז 19

ראש המועצה עופר בן אליעזר המלווה ותומך בפעילות התחרותיות בהן משתתפים בתי הספר בישוב, ברך את התלמידים לפני צאתם לתחרות ולאחר היוודע התוצאות שיבח אותם ואת צוות בית הספר על ההישגים המרשימים.

הישג ספורטיבי נוסף מבית היוצר של בית הספר היסודי ארזים ברמת ישי. נבחרת בית הספר השתתפה בשבוע שעבר באליפות מחוז חיפה והצפון באתלטיקה קלה שהתקיימה באיצטדיון האתלטיקה בנוה שאנן ושבה עם לא מעט הישגים ובראשם שתי מדליות בהן זכה יאיר גזית תלמיד כיתה ו'.

נבחרת האתלטיקה קלה של בית הספר מונה 15 אתלטים ואתלטיות שהתחרו במקצועות: ריצות 60 מטר, 600 מטר, זריקת כדוריד למרחק, קפיצה לרוחק , קפיצה לגובה וריצת שליחים 4 כפול 60.
בתחרות השתתפו עשרות בתי ספר ומאות תלמידים מרחבי חיפה והצפון. בית הספר ארזים תפס את המקום השישי בין הבנים ועשירי בין הבנות. יאיר גזית זכה במדליית הכסף בריצה ל-600 מטרים ובמדליית ארד בזריקת כדור יד למרחק.

את הנבחרת מובילים ומאמנים המורים לחינוך גופני, יעל קליין ונמרוד בוכמן. יצויין כי פעילויות נבחרות הספורט השונות בשני בתי הספר , ארזים וחט"ב היובל, זוכות לתמיכה ולרוח גבית מהמועצה והעומד בראשה עופר בן אליעזר אשר דואג למימון ההסעות לתחרויות. בן אליעזר אף ברך את התלמידים עם צאתם לתחרות.

מנהלת בית הספר טלי אימברמן הנותנת אף היא רוח גבית לפעילות זו ברכה אף היא את התלמידים עם צאתם לתחרות וחילקה להם חטיפי אנרגיה.

בתחרות השתתפו: נבחרת הבנות; ליאור פרץ, נעמי גולאק, רומי טרניו, מעין אטיאס, רוני בייטל, ליהיא הורוביץ, עומר פלד, קשת דוידוביץ'. בנים: גור בומש, יאיר גזית, ליאור לבנון, ניר זלצמן, איתי בר דוד, נטע בן דוד, יואב שלייפר.

יצויין כי בחודש ינואר זכתה נבחרת מירוצי השדה של בית הספר בהישגים באליפות מחוז חיפה בה השתתפו בתי ספר רבים מכל המחוז. יאיר גזית סיים במקום השני מבין מאות המשתתפים, נבחרת הבנים סיימה במקום החמישי הכללי ונבחרת הבנות במקום התשיעי.
התחרות התקיימה בחוף זבולון, בקרית ים, למרחק של 1,200 מטרים. גם את נבחרת מרוצי השדה מדריכים המורים לחינוך גופני, יעל קליין ונמרוד בוכמן.

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר המלווה ותומך בקבוצות הספורט התחרויות השונות בישוב שיבח את התלמידים על ההישגים ואת צוות בית הספר, המנהלת טלי אימברמן והמורים לחינוך גופני יעל קליין ונמרוד בוכמן על ההשקעה הרבה והחינוך לערכים לצד הישגים ספורטיביים לא מבוטלים.