ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר השתתף בטקס חנוכת כביש 77 החדש במעמד שר התחבורה ישראל כץ

בן אליעזר, המלווה את הפרויקט מתחילתו ונאבק בהצלחה להרחקתו מרמת ישי ולהנמכת מפלס המחלף, גזר את הסרט יחד עם שר התחבורה.

להקת "קולות ברמה" מרמת ישי הופיעה בטקס בצורה מרשימה.
ישראל כץ: "עכשיו עם פתיחת הכביש כבר יהיה יותר קשה לקנות בית ברמת ישי". בן אליעזר: "יישר כוח לשר התחבורה, צוות משרדו וחברת נתיבי ישראל על יזום וביצוע של פרויקט תחבורתי אסטרטגי שיקרב את הפריפריה הצפונית למרכז".

מהפכת התחבורה בצפון רשמה השבוע נקודת ציון חשובה עם פתיחת כביש 77 החדש לתנועה המחבר בין מחלף קשיש למחלף ישי.

פרויקט זה הנו חלק ממערכת כבישים חדשה בצפון הכוללת גם את הארכת כביש 6 צפונה, במסגרת פרויקט זה בוטלו בין היתר צמתים ורמזורים לטובת מחלפים חדישים ומהירים ובהם מחלף ישי. קטע כביש זה יקרא ע"ש ראש ממשלת ישראל בעבר יצחק שמיר ז"ל. עם פתיחת הכביש יקוצרו משמעותית זמני הנסיעה למרכז הארץ כמו גם ההגעה לרמת ישי וממנה.

הטקס התקיים בסמוך למחלף ישי במעמד שר התחבורה ישראל כץ, יו"ר דירקטוריון נתיבי ישראל עודד שמיר, והמנכ"ל ניסים פרץ, וראשי רשויות מהאזור ובהם ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, אשר מלווה את הפרויקט מראשיתו ואף הצליח במאבקו להרחקת תוואי הכביש מרמת ישי (ע"פ תכנית תמ"א 3 הכביש היה אמור לעבור בסמוך לתוואי נחל בית לחם) ולהנמכת מפלס המחלף.

בטקס בן אליעזר גזר את הסרט יחד עם שר התחבורה, יו"ר נתיבי ישראל. עוד יצגו את רמת ישי בטקס: ממלא מקום ראש המועצה, יונתן הירשפלד, חברת המועצה סבינה לוי, וחברי מועצה. נציגות נוספת ומרשימה לרמת ישי-להקת "קולות ברמה" שהופיעה בטקס בצורה מרגשת, וחברת הלהקה שיר וולף זכתה לשיר בסיומו את ההמנון הלאומי "התקווה".

שר התחבורה כץ התייחס בדבריו לפרויקט והשלכותיו ובהם ההשלכות על מחירי הנדל"ן ואמר בין היתר: "עכשיו עם פתיחת הכביש כבר יהיה יותר קשה לקנות בית ברמת ישי".

בן אליעזר: "יישר כוח לידידי שר התחבורה, ישראל כץ, על הפרויקט שישרת את ציבור משתמשי הדרכים וינגיש את הנסיעה למרכז. תודה גדול לצוות משרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל על יזום וביצוע של פרויקט תחבורתי אסטרטגי שיקרב את הפריפריה הצפונית למרכז".