מ"מ ראש המועצה אייל פרדיס הכריז על תמיכתו בשמוליק שמחון לראשות המועצה

אייל פרדיס סגן ומ"מ ראש המועצה הודיע כי יתמוך במועמדותו של שמוליק שמחון לראשות המועצה ויעשה לבחירתו

בישיבת ההזדהות של מליאת קרית טבעון הביעו 5 חברי מליאה תמיכתם בשמחון , 3 בשרון רופא מאיר , 1 ברותי עקרון , 1 בבית היהודי, 1 מר"צ 1 צביקה אקרמן ורק ראש המועצה דודי אריאלי תמך במועמדותו של עידו גרינבלום .
אייל פרדיס סגן ומ"מ ראש המועצה הודיע כי יתמוך במועמדותו של שמוליק שמחון לראשות המועצה ויעשה לבחירתו : "שקלתי את הדברים עמוקות , לדעתי טבעון זקוקה היום לאיש עם ניסיון של 15 שנים בפעילות ציבורית בהתנדבות ביישוב , איש שמכיר את החומר יותר מכל מועמד אחר . העובדה שהוא היה פעיל בהתנדבות משך 15 שנה מעידה כי לא בא לחפש רק ג'וב אלא כי הדבר זורם בעורקיו"
טבעון אמר פרדיס , זקוקה היום לאיש עם קשרים במשרדי הממשלה והשרים שם הוא מקובל ומוכר היטב , הדרך הקצרה ביותר לשפר את מצבה הכלכלי של טבעון היא בגיוס כספים ממשלתיים , מי שמדבר על הקמת אזורי תעשייה או פרויקטים גדולים אחרים שרבים מהם אינם ישימים כלל, יראו ויניבו תוצאות רק אולי בעוד עשור …"
"ראיתי את שמחון משך 5 השנים האחרונות , משקיע בפעילות הציבורית ימים ולילות , שחקן נשמה , שמוכן לתת הכל למען היישוב , אחד שלא מסתכל על השעון כשמדובר בטובת היישוב .."
חייב לציין כי למרות שהייתי מנכ"ל עיריית עפולה , יש לי תואר במנהל ציבורי וייעצתי לעשרות ראשי ערים בעברי , טבעון היא מקרה מורכב וקשה , מצריכה ניהול כמעט בלתי אפשרי ובעלת מירקם תושבים עדין ביותר . מצד אחד הכנסותיה מעטות וגם המענקים בשל מעמדה הסוציו-אקונומי, מצד שני דרישות הולכות וגדולות של ציבור דעתן ומבוסס , ריצוי קהלים רבים וזרמים שונים , יישוב חצוי באמצעות כביש 75 , ועוד …
לראש המועצה הבא חייב להיות ניסיון פוליטי קודם, אחרת לא יוכל להרכיב כאן קואליציה ונגיע מידית למועצה לעומתית כפי שקרה בתקופת נבות ובחלק מתקופת אריאלי , יש מועמדים רבים , רשימות רבות , וסביר שיהיו כאן שני סיבובי בחירה שיתישו את היישוב , אני צופה שתהיינה 5-7 רשימות במועצה של 13 חברים , חייבים כאן מלאכת מחשבת וניסיון בהרכבת קואליציה יציבה .
מצבה של טבעון שברירי , אין לנו את הלוקסוס להמר על מי שאינו יודע ומכיר את בעיותיה של טבעון ולא מהעיתון , הגיע לדעתי זמן שמחון .
בתום הישיבה אמר פרדיס לחבריו לאחר שהחליט לפרוש מכל פעילות ציבורית ביישוב : "אני שמח לראות את קשת המתמודדים הרחבה , כל אחד מביא משהוא , וזה תורם לדמוקרטיה של טבעון . אני קורא לכל מי שייבחר לראשות המועצה להיות מכיל וסבלני , קשוב ומשתף , אופוזיציה היא לא תמיד אויב . היישוב הזה קטן מידי מכדי שיריבו בו , אין מקום כאן למריבות , יש מטרה אחת לכולם והיא שצריכה להוביל …"