ברכה פבריקנט ויהודה אסור מצטרפים לרשימתו של שמוליק שמחון

שני חיזוקים משמעותיים לסיעת "אני טבעוני" בראשות שמוליק שמחון

ברכה פבריקנט אשת החינוך המוערכת והוותיקה, בעלת ניסיון עשיר של 38 שנים במשרד החינוך, מהן 11 שנות ניהול בית הספר "קרית עמל", הצטרפה השבוע לרשימתו של שמוליק שמחון. בנוסף, חבר המועצה המוערך יהודה אסור הצטרף גם הוא לרשימה של שמחון. פבריקנט אמרה:
"החלטתי להצטרף לרשימתו של שמוליק שמחון ולתמוך בו במירוץ לראשות המועצה. אני מאמינה כי דבקותו במטרה לאורך כל השנים, הקשרים הטובים שיצר עם הגורמים הממשלתיים, יכולתו לגייס כספים ומשאבים, ידיעתו הטובה את דרך עבודת המועצה על כל רבדיה, הם שיתרמו להצלחתו בתפקיד. האחריות, המחויבות והצניעות הם ערכים חשובים שאותי כבשו באישיותו של שמוליק שמחון. אתרום מניסיוני הניהולי ומיכולותיי כדי להביא את הקריה האהובה שלנו למקום טוב יותר. זה מגיע לכולנו!"

חבר המועצה המוערך יהודה אסור שהצטרף גם הוא לרשימה של שמחון, זאת לאחר שנפגש עם מספר מועמדים ומועמדות שונים סיפר: "בחודש יולי הודעתי על סיום התמודדותי לראשות המועצה, קיבלתי תמיכה רבה, חום ואהבה על קבלת החלטה קשה זו, אך יחד עם זאת, בקשה מציבור גדול מאוד להישאר בעשייה הציבורית במסגרת המליאה. שוחחתי עם חלק מהמועמדים/ות ולאחר ששמעתי אותם היטב ומהיכרותי והבנתי את מצבה של קרית טבעון, אני יודע להגיד היום שטבעון צריכה אדם בעל ניסיון מוכח בעשייה ציבורית, שמכיר מקרוב את כל המערכות, אדם פתוח ומוכן להקשיב, אדם שיודע ומבין את צרכי התושבים, אדם המוכן לשקיפות מלאה ולשיתוף ציבור, אדם שקול ובעל חזון אשר בעזרת התושבים יוביל את טבעון למקום אשר כולנו חפצים בו. מקום פורח בכל התחומים ומקור לגאווה. בעת הזו אין לקריית טבעון את הפריבילגיה לניסוי וטעייה/תהייה/תעייה (כל האפשרויות נכונות). האדם הנכון ביותר לקריית טבעון הוא שמוליק שמחון ולכן בחרתי לחבור לשמחון ולהמשיך יחד אתו את העשייה הציבורית. שמוליק שמחון הוא המועמד המתאים ביותר להנהגת היישוב ולהובלה להצלחות".


שמוליק שמחון אמר: "אני שמח מאוד על הצטרפותם של שני אנשים משמעותיים בעשייה הציבורית ובהבנת הקהילה. ברכה פבריקנט, אשת חינוך מוערכת, אותה אני מכיר שנים רבות ותמיד התפעלתי מיכולתה לראות את צרכי הקהילה, ולכולנו מה ללמוד מניסיונה. ויהודה אסור, חבר מועצה יקר וחרוץ שיפעל למען שכונות קרית חרושת ואלרואי ולמען כל התחומים המוניציפליים. אני מאמין ששיתופי פעולה ושילוב כוחות הם הדרך להביא את קרית טבעון למקום המצוין שהיא יכולה להיות"