חני הררי, חוברת אל אורי דרוקר, המועמד לראשות מועצת קרית טבעון.

חני, סמנכ"לית הכספים בחברת בניה ארצית גדולה ב- 12 השנים האחרונות, נשואה פלוס 2, הגיעה לקריית טבעון לפני 25 שנים, לאחר לימודי חשבונאות וכלכלה באוניברסיטת חיפה והתמחות במשרד האוצר באגף מס הכנסה חיפה. בצבא היא שירתה ביחידה 8200 .

חני הגיעה לקריית חרושת – שם התגוררה 16 שנה ואחר כך עברה לקריית עמל.
חני: "כשהגעתי לקריית טבעון ידעתי מיד שזה המקום שבו אני רוצה לגדל את ילדיי, השקט הטבע, האנשים, האווירה הפסטורלית והחינוך הטוב שהיה כאן קסמו לי ולמשפחתי. בדיוק לזה אנחנו שואפים ויכולים לחזור.

מה את אוהבת בקריית טבעון?
יש בקריית טבעון דברים רבים שאני אוהבת, בעיקר אני אוהבת את השקט והאוכלוסייה, את הטבע והנופים,את הסממנים הכפריים והקהילתיים בישוב, ומאוד את הנוער האיכותי והפעילויות החברתיות.

מה חשוב לך לקדם ולשנות בטבעון?
חשוב לי לקדם את החינוך שבשנים האחרונות קצת איבד מאיכות העבר שהייתה לו.
חשוב לא פחות לקדם את הפיתוח הסביבתי בכל השכונות של טבעון ולא רק במרכז.
בנוסף אני תומכת בהוצאת מכלי הדלק המהווים מפגע סביבתי וגם פוגעים בצביון היישוב הכפרי. חשוב מאד לקדם את הנגישות וההקשבה לתושב מצד הרשות המקומית ולהעצים את רגישות המועצה (או בעלי התפקידים) לרצונות התושבים..

מדוע הצטרפת אל אורי דרוקר?
נפגשתי עם אורי ומיד הבנתי שמדובר באדם רציני המבין ויודע איך לקדם את קריית טבעון, איך לנהל ולדאוג לתקציבים שיעזרו לשפר מאד את איכות החיים כאן, בלי תקציבים כלום לא יהיה כאן. אני מאמינה שיחד נוכל להביא לשינוי המרענן שטבעון כל כך זקוקה לו.

אורי דרוקר: “אני שמח מאד על הצטרפותה של חני הררי לרשימתי בבחירות הקרבות, חני היא אישה מבריקה, חכמה מאד, יצירתית, בעלת יכולות ניהוליות וכלכליות ברמה הגבוהה ביותר. אני משוכנע שבעזרתה של חני נצליח לשנות את פניה של קרית טבעון למקום איכותי שיהיה נפלא לגור בו".