שירותי חברת רילוקיישן להעברת משרדים

נגמר לכם השטח במשרד? בית העסק שלכם ממוקם באזור שאינו מושך לקוחות? זקוקים לשדרוג? יתכן שהגיע הזמן להעביר את העסק שלכם למיקום אחר, ולמהלך זה אתם צריכים לשכור חברת רילוקיישן שתסייע לכם בתהליך.

הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר מבחינת יזמים רבים, ושינוי מקום בית העסק נראה כגישה המבטיחה ביותר לצמיחה. במקרים אלו, בעלי עסקים שוכרים שירותי חברת רילוקיישן שמסייעת להם לעבור למקום חדש, שם הם מקווים למצוא סיכויים טובים יותר להצלחה עסקית מכפי שהיה להם במיקום הקודם. 

למה שיקול המיקום חשוב?

במקרים רבים, עסקים מציינים חמש סיבות עיקריות להעברת בית העסק שלהם. 

  1. כוח אדם וכוח עבודה.
  2. הרצון להגיע לשווקים חדשים.
  3. הצורך בשדרוג בית העסק או הציוד.
  4. מטרת הוזלת עלויות או הגדלת תזרים המזומנים.
  5. ושיקולים לגבי איכות החיים. 

מבחינת עסקים שונים, ובזמנים שונים, שיקולים מסוימים חשובים יותר מאחרים, אבל כמעט כל העברות בתי העסק מתבצעות כתוצאה משילוב כלשהו של סוגיות אלה.

הסיבה העיקרית להעברת בית עסק למיקום חדש היא הצורך בכוח עבודה מתאים

לעסקים רבים יש מחסור בעובדים מוסמכים למקצועות מסוימים, במיוחד כאלה שדורשים מומחיות טכנית. לחברות שזקוקות לעובדים מתמחים, כדאי מאוד להעביר את בית העסק לאזור בו ניתן למצוא עובדים מתאימים בקלות.

כשחברה עובדת במשרדים מיושנים או שאינם גדולים, זו סיבה נוספת לבחון שירותי חברת רילוקיישן שתסייע להם בהעברת בית העסק. רוב העסקים מתחילים במשרדים קטנים, או בבית המייסד, ואז עוברים למשרדים גדולים יותר באותה עיר. 

מאוחר יותר, כשהעסק צומח והמיקום כבר אינו תואם את השירותים, התשתיות או תכונות אחרות של העסק. בדרך כלל, רק לאחר שבעל העסק עובר את השלבים האלו, הוא מוכן לבצע את המעבר לאזור גדול ואטרקטיבי יותר.

שיקולי עלויות

עלויות תפעול הן שיקולים מהותיים בכל החלטה עסקית, והעברת בית העסק למיקום חדש יכול לפתור או ליצור בעיות רבות של עלויות. 

יוקר המחיה, למשל, משתנה מאוד בין הערים, ובקצה השני של הספקטרום העלויות בערים אחרות גבוהות פי שתיים בהשוואה למקומות אחרים. תיאורטית, העברת בית העסק עשויה להניב חיסכון משמעותי.

אבל העלויות כרוכות ביותר מהוצאות המחיה, וההבדלים בעלויות הגיאוגרפיות התיישרו בשנים האחרונות. לעתים קרובות, חברות מוצאות את עצמן נאלצות להתפשר בין הישארות במיקום קרוב לשווקי היעד לבין בחירת מיקום חדש בעלות הנמוכה ביותר. זו אחת הסיבות ליציאת העובדים מערים מרכזיות לפרברים הסמוכים.

בשורה התחתונה, חברת רילוקיישן מסייעת בהעברת בית העסק וגם בייעוץ לגבי האפשרויות המתאימות ביותר

ללא קשר לסיבות להעברת בית העסק למיקום חדש, מומלץ להתייעץ עם נציגי חברת רילוקיישן שמתמחים בעברות משרדים, תכולת בתי עסק כולל ציוד יקר ומורכב, ריהוט ופריטים אחרים. 

נציגי החברה יוכלו לייעץ לבעל העסק לגבי אפשרויות המעבר הטובות ביותר בהתאם לצרכי העסק, ויבצעו את המעבר בקלות וביעילות שיאפשרו לצוות ההנהלה והעובדים להסתגל למעבר ולהתמקד בהפחתת השבתת התפקוד העסקי ככל הניתן.