קניתם ארון חדש? כך תמצאו מרכיב ארונות מקצועי

איך מוצאים איש מקצוע אמין ובעל ניסיון? זוהי שאלת השאלות ובעיקר בימים בהם השוק מוצף בכל כך הרבה נותני שירות הטוענים להיות הטובים ביותר, המקצועיים ביותר והאמינים ביותר. גם כשמדובר בבחירת מרכיב ארונות מתגלה עולם ומלואו, תחום שבו הנדימנים מגיעים לבתים של לקוחות רבים ומשאירים אותם לעתים עם תקלה חמורה אפילו יותר, או עם ארון מתפרק וישן. 

מרכיב ארונות – מומחה לארונות

הדבר הכי חשוב שעליכם לעשות זה למקד את החיפוש. לא מדובר רק בהנדימן, אלא במציאת מרכיב ארונות המתמחה בראש ובראשונה ומעל לכל בהרכבה, תיקון או פירוק של ארונות מכל הסוגים. לאחר מכן, כדאי להתמקד בדגשים הבאים שיעזרו לכם למצוא את האדם הנכון ביותר עבורכם:

  • תשאלו את מנוע החיפוש – הרי כל דבר שאנחנו צריכים, המקום הראשון שניגש אליו ונתחיל בחיפושים יהיה כנראה מנוע החיפוש של גוגל. בלחיצת כפתור אחת תמצאו רשימה ארוכה מאוד של בעלי מקצוע מכל התחומים. חפשו את אלו המחזיקים בשורה ארוכה של המלצות וביקורות חיוביות, כך תהיו בטוחים יותר בבחירתכם. למרבה המזל, האינטרנט מלא בפוסטים ותגובות שנכתבו על ידי לקוחות מהעבר של אנשי המקצוע השונים, ששמחו על ההזדמנות לשתף את העולם בשירות הנפלא (או הגרוע מאוד) שקיבלו, כך שמתוך נסיונם תוכלו רק להשכיל. 
  • צרו קשר ראשוני – אי אפשר להזמין אליכם שירות כלשהו מבלי ליצור קודם כל קשר! כדאי לנהל שיחת טלפון ראשונית עם איש המקצוע, לספר לו על התיקונים הנדרשים ועל דגם הארון הסורר שברשותכם. על פי התגובה שתקבלו, יהיה לכם קל לקבוע האם עומד מולכם אדם מקצועי ואמין, או שאולי עדיף לכם להמשיך בחיפושים.
  • יש לו אתר? – תמיד טוב להציץ באתר האינטרנט של בעל המקצוע, שכן הוא תעודת הזהות של העסק שלו. אתר אינטרנט שלא רק מנסה למכור, אלא גם מציע תוכן בעל ערך מוסף לגולשים (לדוגמא מדריכים שונים, מאמרים, תמונות של עבודות קודמות והמלצות), הוא אתר שנבנה על ידי אדם שבטוח בעבודתו ומעוניין להעניק ללקוחותיו של הטוב ביותר. 
  • ומה לגבי המחיר? – כמו בכל תחום אחר גם כאן מומלץ לא להסתנוור יותר מידי ממחירים זולים מידי, שכן בדיעבד ייתכן שתגלו שהעבודה שבוצעה אינה מקצועית בשום קנה מידה ו\או שהתקלה אף הפכה חמורה יותר. מרכיב ארונות יבנה את הצעת המחיר על בסיס פרמטרים כגון גודל הארון, סביבת העבודה, מורכבות העבודה וכמובן, האם ישנן הוראות הרכבה או שיהיה עליו לפצח את הפאזל בעצמו. 

גם לתקן ולפרק צריך לפעמים

מרכיב ארונות מקצועי ישמח להעניק לכם שירות גם במקרים בהם יש צורך לתקן או לפרק ארונות קיימים. כך, תיקון ארונות הזזה או פירוק ארון קיר הן משימות שתוכלו להפקיד בידיו של איש המקצוע שמצאתם עבור הרכבת הארונות בזמנו. המשמעות היא, שברגע שתמצאו את איש המקצוע הטוב והמקצועי ביותר, הוא ילווה אתכם לאורך זמן ויסייע לכם בכל זמן ובכל מצב, ואתם לא תצטרכו להסתבך בלחפש אנשי מקצוע שונים בכל סיטואציה מחדש.