על צעצועים, כלבים ומה שביניהם.

חשבתם פעם איך הכלב שלכם מעביר את רוב שעות היום שבהם אתם לא נמצאים בבית? (אגב, אם לא ראיתם את "עולמם הסודי של חיות המחמד", רוצו לראות), בכל מקרה סביר להניח שאין להם עולם סודי ושהם לבטח עוברים ממיטה למיטה- אפילו שאסור להם (היי אתם לא בבית), מסתכלים דרך החלון ודי מעבירים את הזמן בהמתנה נצחית לכם.

כלב משועמם הוא כלב שיכול לפתח בעיות התנהגות ואף לנבוח סתם כך. חשבו כמה פעמים בחופש הגדול מצאתם את עצמכם עם תסרוקת מוזרה ופסים צבעוניים בשיער מתוך שעמום? אם אתם אוהבים את הספה שלכם וזקוקים לנעליים שלכם שלמות, מצאו דרך להפיג את השעמום של החבר הפרוותי שלכם.

כלבים אוהבים לשחק, הם נהנים להשתעשע ולהוציא אנרגיה, וממש כמו ילדים קטנים הם זקוקים לגירויים ויש לכך מרכיב חשוב בהתפתחות שלהם. צעצוע טוב יכול להעסיק את הכלב שלכם זמן רב מבלי להשתעמם ולספק לו הנאה למשך שעות.

לבד וגם ביחד.

ממש כשם שאתם משקיעים מחשבה בקניית צעצוע לילד שלכם, בודקים התאמה לגילו, לאופיו, כך גם בבואכם לקנות צעצוע לכלב באנימלשופ. צעצוע לכלב צריך להתאים לגיל וגודל הכלב. כשהתינוק שלכם מתחיל להצמיח שיניים אתם תמהרו לרכוש לו צעצוע לעיסה לגירוי החניכיים, בדומה לכלבלב שמגלה את שיניו לראשונה ומחפש ללעוס כל דבר שנקרה בדרכו. באנימלשופ תוכלו למצוא מגוון צעצועי לעיסה, גם כאלה שילוו אותו מגיל גור ועד לחייו הבוגרים, או אז הם אף יעילים לניקוי השיניים ולפירוק תסכולים. אם מדובר בצעצוע אכיל כמו עצם, שימו לב שזה לא גורם לו לרגישות או עצירות. חשוב גם לוודא שזה לא צעצוע שעלול להישבר ולפצוע את החניכיים של הכלב. 

צעצוע לעיסה פופולארי במיוחד הוא הקונג, צעצוע עשוי גומי שבתוכו אפשר להטמין חטיף, כך שמדובר במשחק מאתגר אשר בסופו מחכה לו צ'ופר.

 

צעצועי לעיסה מתאימים למשחק עצמי של הכלב, הוא לא צריך אתכם כדי לשחק בהם. 

אבל יש חשיבות רבה גם למשחק משותף. משחקים משותפים יכולים להיות משחקי זריקה והבאה- כדורים, למשל, המאפשרים הוצאת אנרגיה, ומשחקי משיכה- משחק בחבל, שמעבר לשעשוע יש לו משמעות בחינוך של הכלב. משחקים מהסוג הזה טובים ללימוד ההתנהגויות חיוביות כמו שליטה עצמית ואף מחזקים את הקשר בין הכלב לבעליו.

 

צעצועים שמשמיעים קולות פחות מומלצים בבית שיש בו תינוק, לכלב שלכם אין שעות והוא לא מתחשב בשכנים בין שתיים לארבע, וגם לא בתינוק הישן שלכם.

 

החורף הגיע, ומבידוד לבידוד, אנחנו נמצאים יותר בבית וצריך למצוא תעסוקה כדי להפיג את השיעמום. אנימלשופ מציעה מגוון רחב של צעצועים לכלבים, ספרו להם על הכלב שלכם והם יעזרו לכם למצוא את הצעצוע האיכותי והמתאים ביותר עבורו.