מציאת מנעולן בכל עיר בעזרת Welock

כשכבר צריך מנעולן מוסמך או מנעולן מורשה משטרת ישראל, זה בדרך כלל יהיה בשעה לא נוחה. ככה חוקי מרפי עובדים, אנחנו נצטרך מנעולן פריצת דלת בדיוק באמצע הלילה, או בדיוק כשהסירים יהיו על האש. ואם אתם צריכים מנעולן מורשה, אתם צריכים להכיר את פורטל ווילוק – WELOCK – השוואת מחירים בין מנעולנים מורשים. 

רגע לפני שאתם קוראים לאיש השירות שלכם, האם בדקתם שהוא מנעולן מורשה? והאם עברתם על מחירון מנעולן מומלץ לצרכן? האם ערכתם השוואת מחירים בין מנעולנים מומלצים ומוסמכים? אנו לא סתם שואלים אתכם את השאלות האלו. יהיה חשוב לזכור תמיד – אתם מכניסים את המנעולן אליכם הביתה ומתירים לו להחליף מנעול. עצה שלנו? אל תתירו כניסה לביתכם לכל מיני אנשים לא מזוהים, שמצגים את עצמם בתור מנעולן מורשה. תמיד תבקשו להתרשם מתעודת הסמכת המנעולן שמגיע אליכם הביתה. 

לאתר מנעולן מורשה בכל הארץ 7\24

אם אתם מחפשים אחר מנעולן בכל עיר בארץ, אתם צריכים כנראה מספר מצומצם של שירותים. ייתכן שאתם צריכים לקבל מענה עבור פריצת דלת רב בריח, פריצת דלת פלדלת, פריצת רכב בעזרת מנעולן מורשה, החלפת צילינדר ועוד. 

לא משנה איזה סוג שירות אתם צריכים, אנחנו ממליצים תמיד לסקור ולבדוק מחירון מנעולנים מומלץ לצרכן. באתר ווילוק (WELOCK) תוכלו למצוא מחירון מנעולן מורשה, מחירי מנעולנים ועוד. מעבר לכך, הפורטל יאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים מוסמכים ולבצע איתור לפי אזור. כבר נסביר על הפורטל עוד, אבל קודם נדבר על מחיר מנעולן מורשה. 

מחיר מנעולן מורשה ביום ובלילה 

אם אתם צריכים שירות מנעולן מורשה בשעות הלילה, אתם צריכים לקחת בחשבון שהשירות יעלה לכם יותר. קריאת לילה מאוחרת היא תמיד יותר יקרה, לא רק אצל מנעולנים. אם אתם יכולים להמתין עד שעת הבוקר, יהיה עדיף (מבחינת מחיר מנעולן בלילה).

אם הקריאה למנעולן אינה סובלת דיחוי, נסו שלא לתת ללחץ להכריע אתכם. גם בשעת לחץ, יהיה חשוב לבדוק את תעודת הסמכת המנעולן שמגיע אליכם. אם הכול נראה כשר והתעודה שלו בתוקף, תנו לו לבצע את העבודה. 

כיצד לערוך השוואת מחירים בין מנעולנים

בכדי לערוך השוואת מחירים בין מנעולנים מוסמכים ומומלצים, בקרו עוד היום באתר WELOCK. אתר ווילוק (WELOCK) הוא פורטל השוואת מחירים למנעולן מורשה משטרת ישראל. כמו כן, בפורטל תוכלו למצוא גם מחירון מנעולנים מומלץ לצרכן שניתן לסקור באופן חופשי.  השאירו את הפרטים באתר (מהות הקריאה שלכם ועיר מגורכם בעיקר), המתינו מספר דקות וקבלו בחינם הצעות מחיר ממנעולנים מוסמכים. כעת נשאר לכם רק לבצע השוואת מחירים למנעולנים (בין ההצעות שקיבלתם). אל תשכחו להזין את עיר מגורכם, מכיוון שהפורטל מבצע חיפוש לוקאלי וממוקד של המנעולן כדי לחסוך לכם כסף.