גליון 1689

מרכז העניינים

העיתון הנפוץ ביותר בטבעון, יקנעם, רמת ישי והסביבה

טל: 04-9930518 פקס: 04-9830518 | כתובתנו באינטרנט: www.m24.co.il | מייל: merkazhainyanim@gmail.com

מגשר במשפחה – החשיבות של ליווי צמוד לאורך כל הדרך

מגשר במשפחה הוא איש מקצוע מאוד חשוב, הוא אדם שאמור להיכנס אל תוך המקום הבטוח ביותר של כל אחד ואחת מאיתנו – בכדי לעשות קצת סדר. יש לא מעט בעיות שיכולות להתעורר גם במשפחות הכי טובות, ובכדי שיהיה אפשר להמשיך הלאה או לקבל החלטות שונות – תהיו חייבים שאיש מקצוע יהיה מעורב בתהליך.
מוסכם גישור גירושין תשמח לסייע לכם לכל אורך הדרך, בכדי שתוכלו להרגיש הכי בנוח עם המשפחה שלכם. בסוף המשפחה היא המקום הבטוח שלכם, ואם יש בעיות שגורמות למצב להיות שונה – הגיע הזמן שתוכלו לפתור אותן על אמת.

ליווי צמוד יסייע לפתור דברים בזמן אמת
אחד מהדברים החשובים ביותר שאותו מגשר במשפחה צריך לבצע זה כמובן לטפל בכל מיני נקודות מפנה עוד כאשר הן מתרחשות. ברגע שהמשפחה מקבל ליווי צמוד של איש מקצוע, יהיה ניתן לפתור את כל הבעיות מיד כאשר הן מתחרשות. כל זמן שבו לא מטפלים בבעיה הוא זמן שעשוי להחמיר את המצב, ולכן ליווי צמוד הוא קריטי להצלחה. ללא ליווי צמוד בעיות קטנות עשויות להפוך מהר מאוד לבעיות שיהיה מאוד קשה לתקן.

ליווי צמוד יסייע לכם להרגיש טוב יותר
בין אם תודו בכך ובין אם לא, זה תמיד יהיה כיף שיהיה לכם עם מי לחלוק את מה שאתם מרגישים. לכן כאשר יש מגשר מוסמך שילווה אתכם בזמן אמת, אתם תמיד תוכלו להרגיש שיש על מי להישען. במהלך תהליך הגישור אתם לא תרצו להרגיש לבד, וזוהי סיטואציה שיכולה לקרות אם לא יהיה לכם ליווי צמוד. מוסכם גישור גירושין עושה כל מאמץ על מנת ללוות אתכם בצורה צמודה ועקבית.

ליווי צמוד ישמור אתכם מחויבים לתהליך
כמו שאמרנו תהליך גישור יכול לדעת עליות וגם מורדות, אך בו בזמן הצדדים יהיו חייבים להיות מחויבים לתהליך מההתחלה ועד הסוף. ליווי צמוד ישמור על כל הצדדים מחויבים לתהליך, מכיוון שבאף רגע לא יורידו את הרגל מגז. תמיד כאשר תהיה ירידת מתח יהיה אפשר לשים את האצבע על כך מיד, וגם לטפל בה בצורה מידית. אין ספק כי כך תוכלו להגיע למצב שבו הגישור יהיה טוב יותר.

ליווי צמוד מגדיל את הסיכוי להצלחה
בסופו של יום כל אחד בוחר מגשר במשפחה על מנת להגיע למצב שבו יהיה ניתן ליישב סכסוכים או בעיות שונות. ברגע שהמגשר מלווה ליווי צמוד את כל הצדדים, זה מגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי להצליח בתהליך. הרי אתם נכנסים לתהליך הזה בתקווה שמשהו כן ישתנה, ובעזרת הליווי הצמוד התקוות שלכם יוכלו להפוך למציאות של ממש. אם לא יספקו לכם תמיכה מכל כיוון אפשרי, אתם תוכלו לראות איך הפוטנציאל של הגישור חומק לכם מבין האצבעות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן
גלילה לראש העמוד