הורוסקופ שבועי

צילה שיר-אל

אסטרלוגיה וייעוץ משפחתי

טל: 2248626- 052

Shirel.zila@gmail.com

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים בשיפור היחסים הבין אישיים שלכם על מנת לגרום לכל הסובבים אתכם במעגל הראשון. תחושת שייכות ומשפחה. 

טלה  – בשבוע הקרוב תוכלו למצוא הזדמנויות שיעזרו לכם לשפר תחומים הקשורים בפיננסים ואשר התעכבו בתקופה האחרונה בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי. לכן, למרות שלעיתים אתם מרגישים שאנשים קרובים מנסים לנהל אתכם כלכלית ולומר לכם כיצד להתנהג, נראה שתאלצו לקבל עזרה, כיוון שלבד יהיה לכם קשה לעשות זאת. 

 שוראתם נכנסים לשבוע שבו תרגישו הרבה יותר חיוביים וחיוניים  בתנועתיות שלכם  וזאת בגלל העובדה שאתם כבר יודעים בדיוק מהם התחומים בחייכם הדורשים שיפור ושינוי וכיצד אתם צריכים לעשות זאת  ובעיקר מבחינה כלכלית. אנשים קרובים מושפעים מכם לטובה בגלל היכולת שלכם להיות ממוקדי מטרה.  

תאומיםלמרות שאת השבוע הקרוב תתחילו ברצון להיות בתוך עצמכם ואף להחביא את הרגשות שלכם, הרי שבהמשך השבוע האופי האמיתי שלכם ייצא החוצה ואתם תחזרו להיות עסוקים כרגיל, מבלי להשאיר לעצמכם זמן  ומקום לשקט. הכוכב שלכם מרקורי הגורם לתקשורת , נמצא במזל שלכם ומעניק לכם כוחות אנרגטיים למחשבה.   

סרטןבשבוע הקרוב תרגישו שאתם ממוקדי מטרה ואנשים קרובים ורחוקים מפרגנים לכם ואף מחמיאים לכם על יכולותיכם. הכוכב וונוס המביא איתו מערכות יחסים נמצא במזל שלכם ויעניק לכם ימים של פופולאריות . מאחר ואתם בתקופה שהיא יותר מופנמת בחייכם האישיים, נסו לבדוק מהם הצרכים הפנימיים שלכם ולפעול בהתאם. 

אריה ימים אלה של השבוע הקרוב, יהיו טובים לקידום תוכניותיכם עם אנשים בתחומים החשובים לכם . במידה והעיסוק שלכם מצריך גם תקשורת בין אישית הרי שמומלץ לכם להקשיב לתחושות הבטן שלכם ולפעול בהתאם. חשוב מאוד שתפעלו  בשיקול דעת ותבחנו את הנתונים בשטח, לפני שאתם מתכננים תוכניות לטווח הארוך.

 בתולהההתפתחויות המקצועיות בתקופה זו בחייכם הן בקצב מהיר ואפילו  מסחרר מעט עבורכם. אתם חשים את השפעת הכוכב נפטון המביא איתו ערפול לחייכם ולעיתים אף מרגישים שאתם מאבדים את היכולת שלכם להיות אובייקטיבים בכל הכרוך לקבלת החלטות. בדרך כלל אתם יציבים מאוד , ולכן חשוב שבשבוע הקרוב תשמרו על איזון. 

מאזנייםבתקופה הקרובה אתם עלולים להרגיש חולשה ועייפות וזאת כתוצאה מעומס שאתם חווים בתקופה האחרונה וגם בגלל שביקורו של הכוכב נפטון בבית הבריאות ממוסס לכם את האנרגיות וגורם לכם לחוש עייפים מתמיד. נראה שאתם מעמיסים על עצמכם התחייבויות שלא תמיד אתם מסוגלים לעמוד בהם. 

 עקרבבשבוע הקרוב יהיו אלה ימים טובים לעליית מדרגה בתחום היחסים המקצועיים שלכם. נראה שאתם מוכנים לקחת אחריות מחודשת על עצמכם ולבנות תוכנית כיצד אתם רוצים לשלב זוגיות וקריירה מבלי לוותר על כלום. גם מערכות היחסים שבחייכם יעלו שלב  והיכולת שלכם להיות קשובים לאנשים הקרובים לכם, תעזור לכם להתנהל.   

קשתאתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום הולדת. זוהי תקופה מאוד משמעותית שבה נפתחות לכם אפשרויות חדשות. מומלץ לכם להיות קשובים לסימני הדרך שהיקום שולח אליכם ולזרום איתם. התנהלות רגישה בזמן שכזה תזמן אל חייכם את האנשים המתאימים להמשך הדרך ובאותה המידה תוכלו להוציא אנשים אחרים מחייכם. 

גדיאתם נמצאים בתקופה טובה ביחס לתוכניותיכם המקצועיות וגם האישיות ולכן אתם צריכים לתת הזדמנות לכל האנשים מסביבכם שבאים אליכם עם תוכניות שונות ומשונות. הרשו לעצמכם לפרוץ את הגבולות של עצמכם ולזרום עם שינויים למרות שאתם מפחדים מהם. תופתעו כמה אתם עצמכם זקוקים לרענון בתוכניותיכם העתידיות.

דלי ייתכן ותאלצו בשבוע הקרוב להתמודד עם אנשים בסביבת חייכם הקרובה כדי להוכיח להם שאתם הרבה יותר טובים ממה שהם חושבים עליכם.  אתם נמצאים בנקודת זמן רגישה שבה יש לכם יכולת לשווק את עצמכם בדרך מעניינת, אך אתם חייבים להבין שללא שיתוף פעולה והסכמה של אנשים קרובים לא תוכלו לפרוץ את המעגל אליו אתם מבקשים להגיע.

דגים – בתקופה הקרובה תהיו עסוקים מאוד בכל הנוגע לשיפור ושיפוץ סביבת המגורים שלכם וזאת בגלל שינויים משפחתיים שאתם עוברים. אתם פועלים מתוך לחץ וחוסר מנוחה ונראה שאתם יכולים לפתח רגישות אלרגית כלשהי בגלל העומס שבו אתם נמצאים. למדו לקחת לעצמכם זמן למנוחה ורגיעה ובפרק זמן זה להחליט לפעול בשיקול דעת.

  

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   

 

הורוסקופ שבועי

צילה שיר אל

צילה שיראל

אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית

טל: 2248626- 052

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טלה

בשלב זה בבית הקריירה שלכם נמצאים שני כוכבים מאוד משמעותיים אשר משפיעים על מפת הלידה שלכם דרך שינויים בקריירה האישית שלכם. מהלך כזה אמור לעזור לכם לבדוק מיהם האנשים הקרובים לכם ביותר בכל הנוגע למימוש תוכניותיכם המקצועיות. נראה שלעיתים בגלל הצורך שלכם לפעול מהר, אתם שוכחים שלא כולם חושבים כמוכם ולכן הדבר המשמעותי הראשון הוא, לבדוק ולעשות תאום ציפיות.

שור

הכוכב וונוס שהוא הכוכב שלכם ואחראי על כל הכרוך בשותפויות אישיות ועסקיות ושהה בכל התקופה האחרונה בנסיגה, מתקרב חזרה אל בית הזוגיות והשותפויות שלכם, מקום בו התחיל מהלך זה. נראה שכל התוכניות שלכם שוב עומדות למבחן ואתם עומדים בפני סיטואציות חדשות שבהן אתם נדרשים להיות עקביים ולהביע את מחשבותיכם ביחס לנושאים הרלוונטיים.

תאומים

אתם נמצאים בתקופת זמן שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם. אתם בתקופה שבה אתם מרגישים שאתם זקוקים ליותר אינטימיות אתם אכן יכולים לקבל את מבוקשכם בשבוע הקרוב על ידי האנשים הקרובים לכם ביותר. ייתכן ואמפטיה זו שתקבלו, תעורר בכם קונפליקטים פנימיים, אך העובדה היא שאתם צמאים ליחסים על בסיס נקי במיוחד עכשיו כשגם הכוכב שלכם מרקורי בנסיגה.

סרטן

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם תחום העבודה בחייכם ולכן נראה שהגיע הזמן לתהות על קנקנם של אלה הקשורים איתכם בקשרי עבודה, בצורה יותר יסודית . אתם מאוד מתלבטים מה לעשות וכיצד לפעול בדרך שתתאים לכם, ונראה שהגיע זמנכם להבין שאם עד היום לא עשיתם שינויים משמעותיים בנושאי העבודה לכיוונים שרציתם, ייתכן והייתם חייבים לפעול בצורה יותר אסרטיבית.

אריה

נושאי עבודה יאלצו לעלות על הפרק מחדש השבוע כיוון שנראה שלאחרונה הייתם עסוקים מאוד עם צעירים מכם במשפחה שקשורים אליכם ואתם מרגישים כלפיהם מחויבות. כל זה בא על חשבון העבודה האישית שלכם. הצורך שלכם לרצות אחרים, עדיין חזק מאוד ולמרות שכל פרויקט שאתם רוצים להרים עבור אחרים אתם עושים בהצלחה רבה, הרי שאת הדחיפה לעתיד שלכם אתם עדיין צריכים לקבל מאחרים.

בתולה

בית המשפחה שלכם מופעל על ידי השמש בשמיים שגורמת לכם להתלבטויות ביניכם לבין עצמכם . גם כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי נמצא בנסיגה ומעורר עכשיו בעיות שלא רציתם להתמודד איתם , אך נראה שהפעם אין לכם מנוס אלא לקחת אחריות על הנושאים האישיים במשפחה שהגיע הזמן להתמודד איתם ובעיקר לעשות תיאומי ציפיות, עם הקרובים לכם במעגל המשפחתי הראשון.

מאזניים

הכוכב שלכם וונוס שהיה בנסיגה בחודשים האחרונים והביא לכם שפע של התחלות חדשות בילויים והזדמנויות להצלחה, יוצא מהמזל שלכם השבוע ועובר למזל עקרב הוא בית הכספים שלכם. מעכשיו תאלצו לבדוק את מצבכם הכלכלי כיוון שבוודאות הוצאתם כספים רבים כתוצאה מההתנהלות שלכם ועכשיו אתם צריכים לוודא שלא הגזמתם בכך ואתם עדיין נמצאים במקום שהאיזון דורש מכם.

עקרב

הכוכב וונוס ייכנס בשבוע הקרוב למשך חודש אל המזל שלכם כך שנראה שאתם מאוד עסוקים בלקיחת אחריות על חייכם בתחומי החיים השונים ובעיקר בנושאי זוגיות וכספים. זה לא הזמן להתעמת עם הקרובים לכם כדי לבדוק עד כמה הם אוהבים אתכם. תיהנו מהיכולת של הכוכב וונוס שנהנה מאוד משהותו במזל עקרב ונצלו במשך כל החודש הקרוב אנרגייה זו לשכנע אחרים דרך קסמיכם האישיים הממגנטים.

קשת

בשבוע הקרוב נראה שתהיו עסוקים בכל הנוגע לתוכניותיכם הכלכליות ובדיקת היכולות שלכם לממש זאת. ייתכן וישנם תחומים נוספים שעדיין לא סיימתם לטפל בהם ולכן עניינים בירוקרטיים מתעכבים . כמובן שכוכב התקשורת בנסיגה במזל שלכם לא מקל על העניין. מאחר וכוכב השפע סוף סוף הגיע למזל שלכם למשך שנה, הגיע הזמן שתיקחו החלטה ואחריות כדי לטפל בנושאים חשובים אלה ולהביאם לסיומם המוצלח.

גדי

אתם עוברים מהפכים שונים בחייכם האישיים בגלל נושאים רגשיים שונים שעולים עכשיו על הפרק ומציפים אתכם מתוך תת ההכרה שלכם. רק אתם יכולים לעזור לעצמכם במימוש תוכניות לטווח הארוך. מזלכם שאתם פועלים כרצים למרחקים ארוכים ולכן ראייה עתידית תוכל מאוד לעזור לכם בזמן זה של חייכם. הכוכב מרקורי בנסיגה בבית תת המודע יעזור לכם לפעול בצורה אינטואיטיבית במקומות שלא תהיו בטוחים כיצד לנהוג.

דלי

מרבית הכוכבים בשמיים נמצאים בבית המקושר עם החלק החברתי של חייכם ולכן זה הזמן לנסות להבין את הצרכים האמיתיים שלכם על מנת להרגיש שייכים ומוערכים במימוש הרצונות העמוקים ביותר שלכם. ייתכן ויהיו לכם קשרים חברתיים חדשים שיעזרו לכם במימוש מטרות ובעיקר יהיה נכון לפעול על מנת לקדם את עצמכם במקומות חדשים ולמען טובת הכלל.

דגים

זוהי תקופה מצוינת מבחינה אישית לדחוף את עצמכם מבחינה מקצועית כיוון שנראה שישנם כאלה שמאמינים בכם ורוצים לעזור לכם להתקדם בסולם למקומות שאתם באמת ראויים להם ורוצים להגיע אליהם. אלה מכם שנולדו בתחילת המזל, חכו עוד קצת, לא בטוח שאתם רואים את הדברים בעין אובייקטיבית בגלל חילוקי דיעות וכוכב מרקורי בנסיגה לא מאפשר לכם חשיבה מעשית אלא נוטה יותר להלחיץ אתכם.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

אסטרולוגית.

 

מזל קשת והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים.

מיהו המזל איתו אתם מסתדרים ביותר וממי כדאי לכם להיזהר?!

בימים אלה בהם חוגג מזל קשת , את יום ההולדת, מומלץ לכם לקרוא ולדעת כיצד ואיך אתם מתאימים/ או שלא…...לשאר המזלות.

אלו מכם שנולדו בשאר מזלות האש: טלה ואריה מוזמנים גם אתם לקרוא את הכתוב, ולהקיש את הנאמר, ביחס לעצמכם.

מזל קשת עם מזל טלה שילוב זה יוצר "יחד" ססגוני במיוחד. שילוב שני אנרגיות אלו ייצור אש ולהבה והחשש הוא שמרוב שכל אחד רוצה להטביע את חותמו על היקום, הם ישכחו את הזוגיות שעליהם לתחזק. מומלץ לאוהבי שוויון וחופש ופחות לקשרים רומנטיים!

מזל קשת עם מזל שור זהו אחד הזיווגים הקשים ביותר אם כי המושכים ביותר. השור האיטי נמשך לטמפרמנט של הקשת ואילו הקשת מרגיש שהשור מייצב אותו. אפשר לנסות ואפילו להתאמץ כמה שנים, כיוון שאחר כך אולי תתעייפו… ..מומלץ לשמור לימי הזקנה (:

מזל קשת עם מזל תאומים מזל תאומים עם מזל קשת זהו אחד הקשרים הטובים והמפרים ביותר של שני מזלות אלו. ביחד תוכלו ליהנות מספונטאניות כשאף צד לא מבקר ושופט את הצד השני וגם אם קורה דבר שכזה, הרי שלא נשארים משקעים. מומלץ!

מזל קשת עם מזל סרטן שילוב שני אלו כמעט בלתי אפשרי בגלל הצרכים השונים של הצדדים לחיים. הקשת לא יכול לסבול מסגרת ויברח ממנה כל עוד רוחו בו ואילו הסרטן ינסה להיתלות בקשת, עובדה שתביא למריבות ובעיקר בגלל הניסיון של הסרטן לעורר רגשי אשם בקשת החופשי.

מזל קשת עם מזל אריה זוהי מערכת שעשויה מאוד להצליח מכיוון ששניהם יודעים להעריך זה את מקומו של זה. הקשת יתחמם בשמשו של האריה מבלי לאבד את עצמאותו והאריה ייתן לקשת את מרחב מחיה שהוא צריך ובכך יקנה את נשמתו. מומלץ ויכול להחזיק מעמד !!

מזל קשת עם מזל בתולה זהו שילוב שהוא כמעט בלתי אפשרי בגלל העובדה שמזל בתולה המקושר עם אלמנט האדמה כבד מדי עבור האנרגטיות המתפרצת של מזל קשת הזקוק לריגושים מתמידים. קצב החיים שלהם שונה ולכן התסכול לא יאחר להגיע. לא מומלץ!!

מזל קשת עם מזל מאזניים שילוב שני מזלות אלו בזוגיות עשוי להצליח ולהיות מועיל לשני הצדדים לאורך זמן רב. הם מרגישים נינוח האחד עם השני, והקשת הקליל ידחוף את המאזניים לעשייה לא שגרתית ומהנה. זהו אחד הקשרים היותר מוצלחים של גלגל המזלות.

מזל קשת עם מזל עקרב זהו שילוב מעניין ואטרקטיבי ואולם יש בו הרבה מגבלות למרות המשיכה ההדדית העזה. הקשת זקוק ליציבות של העקרב ואילו העקרב מקנא בקלילות של הקשת. זהו קשר מאתגר במיוחד, ונועד לאלו שאינם מפחדים מקשיים !

מזל קשת עם מזל קשת אין ספק שברמת היום יום זהו זיווג אפשרי וכדאי. הצרכים שלכם זהים ולא תבואו בטענות זה כלפי זו על שכחה אפשרית של דברים חשובים. במידה והחופש האישי שלכם מאוד חשוב הרי שמומלצת לכם זוגיות זו, אך במידה ומסגרת עדיין חשובה לכם ייתכן ותתאכזבו !

מזל קשת עם מזל גדי זהו זיווג די קשה אם כי אפשרי. למעשה כל צד זקוק לדבר החסר לו מעם הצד שכנגד. הקשת זקוק ליציבות של הגדי ואילו הוא מצידו כל כך נוקשה שהקלילות של הקשת רק תעזור לו לצאת מתוך הקונכייה שלו. שווה לנסות !

מזל קשת עם מזל דלי זהו זיווג מאוד מעניין, אטרקטיבי ועם סיכויים להחזיק מעמד זמן רב. הדלי מהווה אתגר אינטלקטואלי לקשת ואילו הקשת מצידו עשוי להוסיף שמחת חיים וחיוניות לדלי. ביחד שניהם עשויים להצליח ולהגיע לפסגות גבוהות בנושאי הזוגיות .

מזל קשת עם מזל דגים זהו אחד הזיווגים המאוד שכיחים בגלגל המזלות אך ביחד עם זאת קשה מאוד להחזיק מעמד בזוגיות זו. הדגים שלכאורה רגוע ושקט מכבה בהתנהגות שלו את הדינאמיות השואפת להתפרץ של הקשת ועל כן, לאורך זמן הקשת ירגיש חנוק.

  • להזכירכם, ההתאמות הינן כלליות

  • כדי לבדוק התאמה מומלץ להכין מפה אישית.

בברכת התאמה זוגית מוצלחת

צילה שיר אל

0522248626