איזו פרגולה מתאימה למרפסת?

בין אם המרפסת שלכם בקומה נמוכה או גבוהה יותר, אתם ודאי מתעניינים בפתרונות הצללה מסוגים שונים. ואין ספק שככל שהקומה הולכת ונעשית יותר גבוהה, כך עולה הצורך בפרגולות ופתרונות הצללה. אז אם כך, אילו פתרונות הצללה, או פרגולות למרפסת יתאימו ביותר? הנה כל המידע. 

עולם פתרונות ההצללה הוא מגוון וכולל סוגים שונים של פרגולות עץ למרפסת, פרגולות אלומיניום למרפסות, סוככים חשמליים למרפסת ועוד. יחד עם אלו, תופתעו אולי לגלות כי קיימת גם פרגולה חשמלית למרפסת הבית. בעוד שחלק מפתרונות ההצללה עשויים להיות בדיוק מה שהמרפסת שלכם מצריכה, פתרונות הצללה אחרים כלל לא יתאימו לשימושכם. בואו נכיר סוגי פרגולות למרפסות, שבדרך כלל יהיו עשויות מחומרי גלם כמו עץ ואלומיניום. הנה כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת פרגולות עץ ואלומיניום במרפסות. 

פרגולה למרפסת ופתרונות הצללה שכדאי להכיר 

אם אתם מעוניינים להתקין פתרון הצללה במרפסת, יהיה כדאי להכיר למשל פרגולת אלומיניום על עמודים. אם אתם מתגוררים בבית קרקע וצריכים פרגולה למרפסת שמש בבית, הפרגולה הזו עשויה להיות מושלמת עבורכם. מנגד, היא לא תמיד תתאים לדירות עם מרפסות, בד"כ לבתי קרקע בלבד.  אחד מהסוגים המומלצים להתקנה במרפסת הוא, הסוג הנקרא פרגולות אלומיניום תלויות. פרגולה אלומיניום תלויה מהווה את אחד הפתרונות המושלמים עבור הצללה. כמו כן, אלומיניום הוא חומר שנחשב די קל, ככה שמלאכת התלייה של הפרגולה היא לא מאוד מורכבת. כמובן, ביחס לעץ – שנחשב חומר גלם יותר כבד מחומר האלומיניום. 

פרגולה חשמלית למרפסת 

פתרון הצללה מומלץ הוא, פרגולה חשמלית למרפסת שבדרך כלל מיוצרת גם היא מאלומיניום. פרגולות חשמליות למרפסות מאפשרות לכם גמישות רבה שאינה קיימת בפרגולות הרגילות (שאינן חשמליות). כשמגיע החורף או הקיץ ובא לכם לראות קצת שמיים, תוכלו בקלות לקפל את הפרגולה ולהנות מהכוכבים. צריך לקחת בחשבון, שפרגולה חשמלית גם מצריכה תחזוקה מסוימת. במקרים מסוימים גם תיקונים, החלפת חלקים במשך הזמן ועוד. אם אתם נכונים לתחזק את הפרגולה החשמלית, לכו על זה. אם לא, פרגולת עץ תלויה למרפסת היא גם אופציה מעולה. 

הוזלת מחירי התקנת פרגולות למרפסת 

אם אתם מעוניינים לנסות להוזיל מחירי פרגולה למרפסת, אנחנו ממליצים על השוואת מחירים דרך פורטל פרגוליין. פורטל פרגוליין הוא אחד מהפורטלים הגדולים והמובילים בכל מה שקשור להתקנת פרגולות למרפסות. באמצעות הסיוע המקצועי של פורטל פרגוליין, תוכלו לערוך השוואת מחירים בין פרגולות למרפסות והתקנתן. כמו כן, הפורטל כולל בתוכו המון מידע פרקטי ושימושי שכדאי להכיר, כמו למשל מחירון התקנת פרגולות למרפסות. מחירון התקנת פרגולה למרפסת מאפשר לכם לסקור את כל המחירים הממוצעים בשוק לסוג השירות והמוצר האלו. בשורה התחתונה, יש לכם את כל הדרכים והאמצעים בכדי להוזיל עלויות על התקנת פרגולה למרפסת, נצלו זאת. 

המידע בשיתוף פורטל פרגוליין – https://www.pergolas4u.co.il